EASY prenos na puašál Telekom

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či by som dostal nejaký Bonus za prenos čísla s EASY na paušál Happy od Telekomu (Pravidelne dobíjanej aj platnej 5.rokov). Poprípade či musí byť prenesené číslo od iného operátora len s paušálu, alebo aj dobíjacej karty (O2 fér, Orange Prima...) Ďakujem :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj Mirec, co ja viem tak ponukaju iba bonus za prenos cisla od ineho operatora.  Prenos moze byt aj na Easy. Ziskas bonusovy kredit, podla toho, kolko si dobijes, tolko ti Telekom dobije ako bonus kredit. Pri Happy pausaloch zavisi od toho, aky program si vyberies.  Tu mas rozdelenie: :-)

- Happy XS , S  je bonus 50  Eur a rozpocitava sa 20 x 2,50 Eur do faktury,

- pri Happy M , L , XL volania  - 100 Eur a rozpocitava sa 20 x 5 Eur do faktury,

- Happy XL , XXL , Profi – 150 Eur a rozpocitava sa 20 x 7,50 Eur. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano tomu už rozumiem. Ale mňa by zaújmalo, či je bonus za to že odporučím niekoho kto má EASY dobíjacu kartu a chcel by paušál. A ešte či mu ostane pôvodnéé Easy číslo aj keď prejde na paušál. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pochybujem. To, ze niekoho odporucis na mesacny program. Toto nemaju. Ale skus pripadne napisat na chat na ich stranke, alebo zavolaj na 0800 123456. Tam ti odpovedia s istotou. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar