Prosim odpoved telekomu

Otázka

• 0

Dobry den mam u vas pausal uz asi 3rok a nikdy ste mi neponukli nijaky darcek ci uz tablet alebo mobil a to aj u vas mam ale cez 4roky sim kartu na dobijanie.ci bi bolo mozne nieco ponuknut.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0
Ahoj, Nemusi byt vylucene ze v buducnosti sa ti budu zobrazovat ponuky site pre tvoj profil na stranke tvojho operatora alebo na inych strankach v podobe banerovych reklam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dovtedy radsej aj odidem kym daco pride ... ked som si pozeral ponuky inych operatorov ... no

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ak ta nieco zaujme, daj tip na inspiraciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak na to ze platim 26 euro za pausal... mobilny internet . dajaky mobil by sa bodol.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
... alebo tablet s klavesnicou ci notebook .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no momentalne telefon som nikdy odvas nemal... tablet nevyuzijem.skor nejaky mobil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja som v telekome 18 rokov,kazdy mesiac mam faktury cca43-45 euro.Chcem sa spytat je mozne zobrat novy mobil,predlzit zmluvu este v decembri ak mi konci viazanost v maji 2016?Za tie roky si myslim ze som zaplatil Telekomu nemale sumy,aby som mohol dostat mobil o nieco skor...nemyslim februar,marec...ale teraz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Boris1111 na ich stranke www.telekom. sk je hned na uvodnej stranke na pravo take zelene okienko online pomoc. Ked tam nakliknes, mozes ta zanechat spravu, ak nie je operator volny, alebo priamo s nimi komunikovat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar