ludia zatlacme na magio a an bonu s CZ a HD programamy na tejto stranke

Otázka

• 0

zdravym vsetkych uzivatelov telekomu.takze pisem sem ako velmy velmy nespokojni zakaznik magia mam odinch uz dlheeeeeeeeeeeeeeeeeee roky aj tv aj internet a este aj pausal no to ako sa oni spravaju k svojim zakaznikom toje chore.pre priklad .uvediem chcel som ako dlho rocni a staly zakaznik magio internet vdsl alebo nieco rychlejsie ako ten ich dsl 10MB no na optiku mi povedaly neda sa potom som chcel aspon vdsl XL 50Mb Nedalo sa a tak mam vdsl 20MB cize l ok jeto v poriadku ale ako staly zakaznik som to nechcel zdarma..nevadilo bymi keby som platil o nieco viac za rychlejsi internet no nic ..ok no a cosa tika rastru na magio tv mam totis magio tv cez iptv tak chcem cz programy viac urcite by som radsej zaplatil za cz programy  ktroim budem rozumiet ako madarskym chcem programy  ako barrandov kino barrandov plus prima max smichov atd skratka ktore nemame no iny ich maju no ale co

chcem povedat ....je ze magio sa stale vyhovara na to ze nemaju prava na cz programy tak nech ich jednoducho kupia a nech daju vsetky  cz programy do toho balika a nech ten balik spoplatia a tie peniaze za nakup tych prav sa im vratia a hotovo co poviete nato pan bona co urcite tymto krokom by ste potesily vela zakaznikov....boli by spokojni vsetci nech sa skratka spravi bali cz a nech tam su vsetky cz programy aj tie ktore nemate cize menovite BARRANDOV KINO BARRANDOV PLUS SMICHOV PRIMA MAX CT ART A dalsie a hotovo ,                                      VSETCI CO SOMNOV SUHLASITE  TAK MI DAJTE PALEC HORE 

no a pan bona ak tam budem mat vela palcov hore tak proste zacnite konat a hotovo lebo ked mate peniaze na sagana tak sa urcite najdu aj na cz programy a hotovo co poviete pan bona alebo admini 

odpoveď sa páči : 9 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte všetci,

ďakujeme za vaše názory. 

Pri rozhodovaní o zaradení určitej stanice do programovej štruktúry je pre nás dopyt zákazníkov dôležitým faktorom. Kapacitne nie je možné, aby sme nasadili všetky kanály, preto musíme zvažovať, ktoré z tv kanálov vybrať. Vždy sa snažíme nájsť vhodnú rovnováhu a vyhovieť čo najväčšej skupine zákazníkov.

V ponuke HD kanálov patríme medzi operátorov, ktorí poskytujú najviac HD kanálov (pri Magio tv). Zákazník má možnosť si ich v prípade záujmu doobjednať - HD rodinný alebo HD športový. 

S českými tv kanálmi ako takými je na SK trhu "problém", pretože nemajú práva na vysielanie na Slovensku. 

Funguje to tak, že tieto české TV kanály si kupujú licencie na vysielaný obsah (filmy). Tieto licencie sú vždy naviazané na určité územie. Tzn. niektoré české kanály ich nakupujú iba pre územie CZ, pre Slovensko už nie. Ak by sme zaradili niektorý z takýchto kanálov, išlo by o porušenie licenčných práv.

V každom prípade preveríme status vami požadovaných kanálov u kolegov a dáme vedieť.

Juraja Bónu sa môžete spýtať čokoľvek vás zaujíma počas Hodín otázok, ktoré mávame na fóre, kedy sú vám ľudia z nášho manažmentu úplne k dispozícii. O najbližšej vás budeme určite informovať :) Históriu si môžete pozrieť tu:  https://forum.telekom.sk/t5/Hodina-otazok/bd-p/Hodinaotazok

Ďakujem a pekný večer všetkým želám :)

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

k tomu len toľko:

Psi brešú a karavána ide ďalej  :smileyvery-happy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Sused má psa Bona a ten počúva asi tak ako ten z Telecomu. Zákazníci sú to posledné, čo ich zaujíma...Možno treba osloviť Sagana, nech to s nimi vybaví:-) Mňa najviac štve, že nedajú ČT4...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Co sa pridania cz stanic tyka tak tu uz sa ako si napisal....zatlacme....tlaci uz dost dlho.A tak silno sme cz stanice ziadali a tlacili az nam s toho magio vytlacilo...14 madarskych stanic.Zakaznici magio tv uz tu v nejednom vlakne o cz staniciach a ich pridani popisali vela a vysledok 0cz.Keby dali aspon tie co mame v HD.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som rád,že Telekom zaradil ct-cky v hd,zato ich treba pochválit,ale mrzia ma ich výhovorky o licenčných právach pre územie SR.O.K. chápem,ale prečo nemožu zaradit TELKU,ved tá celý den vysiela iba archívy tv  nova,pochybujem,že by  tieto relácie nemohli šírit na slovensku!Vidím v tom skor tlak markizy a jojky,aby tu nebola Telka šírená.Skúsme tlačit aspon na tento jeden kanál!Ahojte.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Janka - buďme konkrétny a nie blá,blá...

Nova sport 1 je v ponuke, Nova sport 2 nie

ČT1.ČT2,ČT24 áno, ČT4 nie

PREČO????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Janka Ahoj Janka, môžem Ťa pozvať na kávu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Igor56,

rada doplním detaily :)

Nova SPORT 1 je v ponuke na Magio TV v HD kvalite. Nova SPORT 2 v tejto chvíli neplánujeme, do budúcnosti jej zaradenie však nevylučujeme.

ČT4 Šport, na rozdiel od ostatných kanálov ČT, nemá vysielacie práva pre územie Slovenska.

ČT24 si napríklad robí svoju vlastnú produkciu. A preto sa mohli rozhodnúť, že tento vytvorený obsah môže byť vysielaný aj u nás na Slovensku. ČT4 Šport je iný prípad – nakupuje vysielacie práva na športové programy iba pre územie ČR.

Čo sa týka ostatných kanálov ako Barrandov, Prima,... je to pri nich rovnaké ako pri ČT4 Šport. Pri nákupe obsahu do svojho vysielania (filmov, práv na vysielanie športových zápasov a pod.), ich nakupujú iba s právami pre územie ČR. To znamená, že oficiálne ani nemôžu vysielať za hranicami Českej republiky. Z tohto dôvodu ani  nemôžu byť zaradené do našej programovej štruktúry, lebo by šlo o porušenie licenčných podmienok.

Verím, že je to už o niečo jasnejšie :) A podarí sa ti vybrať si z našej bohatej ponuky programov tie, ktoré ti budú robiť radosť a vyhovujú tvojmu vkusu :)

Ďakujem,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @hgt65, ďakujem, je to od teba milé :smileyembarrassed::). Nebolo by to však profesionálne ;)

Čokoľvek ťa o našich produktoch a službách zaujíma, sa môžeš spýtať tuto vo fóre :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Janka škoda, viem že je ťažko teraz sem niečo napísať. lebo by to čítalo kopec očí, ktorým to nie je určené. Ale ak naozaj môj email je v mojom profile. Mohli by sme si o tom popísať. (nie o Telekome)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Janka.No pises to ze o barrandov a prime ako by ste ich nesirili.Ved nehovorime ze telekom ich ma zaradit pisem o cz staniciach prima zoom...max..smichov..telka...fanda atd.Ved nech ich zaradi spolocnost ktora vam dava sirit nova..nova cinema atd.S cim mate problem?Z nicim len telekom nechce.Kolko je na slovensku inych poskytovatelou ktori to tak robia a maju viac cz stanic ako vy?Chce to len dohodnut sa so spolocnostou od ktorej sirite tych 6 cz stanic.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď Janka. Prikláňam sa k Stano76 - určite by to šlo, len chýba snaha:-( Proklamujete, že pridávate programy o ktoré je záujem, tak načo čakáte s Nova sport2?? Tam určite záujem je. A keby ste vymysleli spôsob ako pridať ČT4 - tak získate toľko klientov, že už ani Sagana nebude treba platiť za reklamy....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Táto oddpoveď je nepresná. Tv Barrandov a Prima predsa poskytuje v českom balíčku. Nám sa jedná o rozšírenie tohto balíčka. Teda ak môžete mať Novu, Primu atď.  nevidím problém tento balíček rozšíriť a to tým spôsobom  ako to máte - fíglom.   Orange má tento balíček výrazne bohatší. a ostatní tiež. Je to len o záujme spraviť to a podľa mňa celkom bezproblémov. Keď to ide s Primou a Novou a Barrandovom, na ktoré tiež nemáte vysielacie práva, pôjde to aj s ich sesterskými programami a to fintou s externou firmou, ktorá má aspoň znaky legálnosti a nie je právne napadnuteľná. /prima Zoom, ČT4, Smíchov, Telka, Barrandov Kino, atď./

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom nezaujíma čo chcú ľudia.....Telekom zaujíma to čo chce telekom...môže tu človek vypisovať ale ich to nezaujíma... viacej odpovedí je tu ako sa to neda.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz