blokované tel.číslo

Otázka

• 0

zdravím nemôžem sa dovolať na jedno tel.číslo vypisuje mi obsadené. je to o2 predvoľba 0949 ide o to ,že dotyčný sa mi dovolá ,ale ja jemu nie.sms mu odomňa prejde čo je zaujímavé.blokovať som ho neblokoval a nerobil som žiadne nastavenie v telefóne ani ja ani on tak neviem.pritom on sa dovolá v pohode všade aj jemu sa dovolajú,ale ja nie čo je divné.ja sa dovolám taktiež všade aj mne sa dovolajú.dík.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Pravdepodobne si ta dotyčný nevedomky zablokoval. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tvrdí ,že nie a neviem či to aj vôbec ide zablokovať konkrétne číslo,myslím ,že ,keď tak celú skupinu uloženú v mobile.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús preložiť SIM kartu do druhého telefónu a zavolať . Záleží od mobilu, samsung zablokuje konkrétne čísla, neznáme čísla. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

samsung nevlastním a mám ,len jeden telefón tak simku nevyskúšam ,ale pred tým než ma to bloklo som sa dovolal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano máš pravdu má Samsung GT-E 1200R a prišli sme na to ,že som mu raz volal ,ako utajený hovor,ale keď som to prepol druhý krát na normál ,aby ma videl samsung ma blokol. takže zrejme niečo v nastavení,ale čo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrusit blokovanie cisla ...nech skusi dlhsie podrzat prst na tvojom mene a zrusit ta zo zoznamu nezelanych 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v zozname odmietnutých odstrániť tvoje číslo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tvrdí mi ,že táto možnosť  nastavenia u tohoto typu samsungu nie je.tak neviem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viem oňom,ale nedočítal som sa tam nič podstatného

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Postup v prílohe sa.JPG je stiahnutý z prilozeného linku k telefonu Samsung GT-E 1200R  

Ak vám manuál k telefonu na strane 23 nič nehovorí, požiadajte niekoho skúsenejšieho o pomoc.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dík za rady ,keďže nemám možnosť to riešiť osobne zrejme osoba na druhej strane bude asi moták,ktorý to nevie.pokúsim sa mu to vysvetliť nejako polopatisticky.ešte raz dík.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar