psychiatria2

Otázka

• 0

Náhodou som natrafil na príspevok Psychiatria. Úplne chápem rozčúlenie autora tohto príspevku.

Pripomenulo mi to moju story s telekomom z pred cca 2 rokov. 

Mal som vtedy ešte DSL VRI Turbo 2 Mini Solo v cene za 12,98EUR s 2 ročnou viazanosťou.

Viazanosť skončila 9.5.2013 . Behom 2 mesiacov mi zavolali z telekomu obchoďáci min. 5x, či nechcem znova nejakú službu s viazanosťou a ja som zakaždým odmietol, lebo mne cena aj služba vyhovovala a nechcel som sa viazať na ďalšie obdobie. Vytriezvenie prišlo až takmer o 1 rok, keď popri mesačnej faktúre, ktorú som platil mi prirátali naraz rozdiel ceny z 27,20 a 12,98EUR za každý mesiac od skončenia viazanosti. Totiž cena neviazanej služby bola 27,20EUR, čo som netušil a samozrejme nikto mi to nepovedal ani vtedy keď mi markeťáci vyvolávali.

Podal som reklamáciu, že ako môžu odo mňa chcieť zaplatiť niečo navyše, čo mi takmer rok fakturovali. Priznali si, že táto chyba nastatala na ich strane, že "systém" zabudol upraviť cenu po vypršaní viazanosti a fakturovali mi nižšiu sumu.

Ale nič sa s tým žial nedá urobiť a musím to zaplatiť, alebo pokial podpíšem novú zmluvu na 2 roky, tak mi "môj dlh" odpustia. Tomu hovorím fair play business!!

pokračovanie v novom príspevku...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

...pokračovanie predchádzajúceho príspevku

Bol som sa pohádať na pobočke v BA v AVIONe, tam som zistil, že som nebol sám s týmto problémom. Bol tam jeden pán, ktorý mal rovnaký problém.

Z môjho pohľadu to bol veľmi neférový a účelovo spravený ťah zo strany telekomu na zakazníkov, ktorý boli bez viazanosti, aby si ich znovu pripútali na 2 roky taktikou, že buď podpíšeš, alebo platíš nenormálnu sumu za niečo, čo by si za normálnych okolností okamžite vypovedal, keby mi hneď prvá faktúra po viazanosti došla so správnou sumou 27,20. Za normálnych okolností by ma to stálo len ten 1 mesačný rozdiel medzi 27,20 a 12,98. Kedže faktúru so "správnou" sumou mi prvý krát poslali takmer rok po viazanosti, tak som musel doplatiť omnoho viacej.

Ja som ďaľšiu zmluvu nepodpísal. To by som im dal za pravdu. Ale ten pán áno. Myslel som, že keby sme boli viacerí, čo takto dopadli, oplatilo by sa s tým zaoberať a nenechať len tak zo sebou vydrbať.

Je tu niekto, kto mal tiež tento problém????

p.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Petrik82,

mrzí ma tvoja negatívna skúsenosť spred 2 rokov. Podľa mojich informácii si v kontakte s mojím kolegom, tak verím, že sa všetko objasní k Tvojej spokojnosti.

Ďakujem a pekný deň Ti želám,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar