vylepsenia pre magio iptv

Otázka

• 0

dobry den chcel by som sa opytat kompetetnych z telekomu.......kedy alebo ci vobec bude do iptv zaradene niake zmeny napriklad novy firmware pre boxy alebo pridanie dalsich cz programov 

mal som dlhe roky magio sat no nic sa tam nedialo programy nic atd a HD svk programy tam neboli tak som sa zrohodol ze si dam spravit magio tv cez iptv lenze to som nevedel ze na iptv nebudu pridavat ziadne dalsie programy aspon keby to menu zatriktivnily ako na digi boxe alebo nieco a cosa tika programoveho rastra na iptv tak toho pre koho urobeny ten raster urobeny pre madarov alebo pre ine mensiny ved preco su tam napriklad programy ako arirang ci sundance atd atd a aj golf tv ved toje chore radsej by tam maly pridat programy ako tv barrandov plus ci barrandov kino prima zoom atd atd toto je chore.skoda otom hovorit..ved tie programy kludne by mohly zaradit do niakeho baliku ako filmboxy dufam ze sa konecne telekom zobudi a zacne posluchat aj svojich zakaznikov a nie stale sa iba vyhovarat stale na ze nemame prava atd atd ako to ze mozete mat novu novu cinema prima atd atd ale dalsie tv uz nemozu riesit za zobud te konecne v tom telekome ved na iptv by maly byt dostupne vecsie vyhody ako cez sat ale zdasa z opak sa stava skutocnostou aspon keby ten update toho firmware spravily alebo nieco ale nic vobec sa oto nazaujimaju ved kedy napriklad pridaly do iptv novu stanicu okrem joj cinema ...prosim pan bona alebo niekto z kompetenych o vyjadrenie niake ale nie to iste co vzdy .......

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

@laky123 máš pravdu, ale to su o tom už toľko popísala... že až. ale vždy prišla odpoveď ako sa to nedá, a prečo, a takto to zohľadňuje požiadavky 99% používateľov.. a podobné drísty od adminov. To čo si naozaj divák a hlavne zákazník želá je z nejakého divného dôvodu nemožné, nereálne, neuskutočniteľné... a pod. Ja len dúfam že jedného dňa medzi hluchých adminov, čo nepočujú hlas svojich živiteľov príde mesiáš a urobí nás abonentov šťastných...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no vzdy odpisu ze nemaju prava atake dristy som happy ze vidim ze niekto je natom ako ja ved iptv by nemala mat ziadne hranice ci vari sa milim 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mal so x rokov UPC, keď začali športové stanice na Magio, dal som si Magiosat, neskôr Magio kábel - tiež som očakával, že budú postupne pridávané nové programy, ale **piip**. Komunikoval som x krát mailom či niečo nové nebude, ale to je neuvažujeme, nie je záujem u klientov, nemáme práva a blá, blá. Uvažujem či niekde neprestúpim...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ved lenze sa neda odnich odist ak nechces platit pokutu tak za musis uspokojit snimi a este sita poistia 2 rocnov zmlvov fuj keby sa dalo tak davno som aj ja niekde inde a nie u titchto zadubencov 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz