Optika v Kecerovciach

Otázka

• 0

Včera som zaznamenal v obecnom rozhlase že sa bude robiť optika v našej obci čiže je to práca Telekomu ? Kedže bola reč aj o tom že poniektorým ľudom internet fungovať nebude hlavne tým čo majú Telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

To je nejaka blbost, ze niektorym nepojde internet. Ked mas napr ADSL a zajtra pribudne optika, tak mozes na tu optiku prejst, no ked nechces, nemusis robit nic a nechas si proste ADSL /co je samozrejme blbost ak mozes mat optiku/ a vsetko pojde po starom

preverit si to mozes napr na mape pokrytia tu , ak tam nie je dostupnost, tak pod mapkou je , ze - Zadajte podnet pre zlepšenie pokrytia , tak tam mozes napisat a popytat sa

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ano riešilo ale to ešte dávnejšie aj keď som tu tému obnovil niekto neodpovedal

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ked si zadal ten podnet tiez ti nikto este neodpovedal?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

bu2ckland Bohužiaľ nikto nič žiadna odpoved.

Znovu sa vraciam k tejto téme na dsl.sk  som sa dočítal, že je možne ťahať optiku vo vzduchu neviem či to je reálne ale áno chcel by som sa spýtať čo k tomu treba aby sa to mohlo zriadiť, kedže Telekom je najväčší a  operátor v SK tak začínam tu. Dedina Kecerovce ma viac než 3000 obyvateľov a podľa toho čo som sa dočítal dedina ktorá ma viac než 1000 obyvateľov ma šancu do celá reálnu na to aby sa vybudovala optika. 

Poprosil by som niekoho kompetentného aby sa vyjadril.

Editoval Eduard Gábor

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zadaj podnet na zlepsenie pokrytia, ci planuju aj v tvojej obci zriadit optiku o tom sa informuj na pokrytie@telekom.sk kde ti povedia ci to je v planoch alebo sa o tom uvazuje do buducnosti. Optika sa da tahat aj vzduchom po existujucich stlpoch kde ma Telekom natahane uz metalicke vedenia avsak robi sa to len v pripadoch kde nie je moznost vykopu, inak ide vsetko do zeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podnet som zadal už asi 100x a nie len ja ale moji známi tak tiež s Keceroviec aby podnetov bolo čo najviac. Skúsim napísať im meil som zvedavý čo mi odpíšu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Netreba do toho naháňať len Telekom, čo keď pokrývaniu obce bráni niečo z obce? Ja by som sa ešte v tvojom prípade informoval na obecnom úrade, tam budú vedieť čo a ako sa plánuje..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar