Nekonečný príbeh...

Otázka

• 0

Neviem, čo sa deje, ale dovolať sa na Zákaznícku linku je katastrofa... Zakaždým zdvihne niekto iný, vysvetľujete všetko odznova. O 14,10hod. mi povie operátorka, že zavolá zachvíľu naspäť  a vykašle sa na mňa. Čakám slušne 2 hodiny (pred sebou pripravený záznam s číslami kupónov), potom sa ďalšie 2 hodiny snažím dovolať... Potom ma odporučia na kolegyňu, lebo nevedia doriešiť, čo mi sľúbili... hoci to mám aj písomne v maily sľúbené.  Ach jo, dúfam, že zajtra zavolajú zasa nevhod (prepáčte, ale doobedu pracujem a nedá sa mi vykecávať)... Doručenie kuriérom trvá už 4 pracovné dni ( vrátane víkendu dokopy to bolo 6 dní). Celé zle, pomalé, nekonečné, len faktúra chodí načas a nemalá... slnko v duši, pekný deň.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

@LilidiaS mozes napisat na chat. A to, ze na zakaznickej linke ti zdvihne zakazdym niekto iny znamena, ze tam nepracuje len jeden clovek, lebo to by si sa tam potom nedovolal ani raz. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nezavidim....mne telekom robil 1 objednavku skoro 3 mesiace .... 3 mesiace trvalo pokial som dostal to čo som si objednal ..... Drzim palce ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, práve som skúsila aj chat...

PS: to mi je jasné, že na infolinke nepracuje jeden človek, ale inú možnosť nemám, len tam zavolať, ak niečo potrebujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@LilidiaS este okrem chatu mozes vyskusat aj ten telefonik, na ktory ked kliknes, tak tam vpises cislo a oni ti zavolaju :) Alebo este mozes napisat na chat a napisat aim, aby ti zavolali 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar