Postup prechodu z dsl na vdsl

Otázka

• 0
Dobry den chcem sa opytat na presny postup pri prechode na vdsl co robit po zapojeni routra ADB ci kontaktovat 0800123777 a nahlasit ze mam uz router od kuriera doma a nasledne kroky ktore bude vykonavat Telekom dalej ma zaujima ci mi ostava povodne prihlasovacie meno a heslo z dsl pripojenia kedze na noveej zmluve na vdsl technologiu ziadne nove prihlasovacie udaje nefiguruju a v neposlednom rade aj ci je potrebne nanovo nahlasovat magio boxi pokial vyuzivam a aj nadaleej budem pouzivat aj magio tv.Za vsetky odpovede dakujem a dufam ze pomozu aj ostatnym pouzivatelom zvazujucim alebo cakajucim na prechod na vdsl aby bola jedna tema kde si uzivatel najde co robit po podani ziadosti a prevzati routra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0
Keď som ja prechádzal z ADSL na VDSL povedali
mi že mi príde sms po ktorej to môžem zapojiť.
Samozrejme žiadna neprišla :)
Takže ADB router som nahodil keď mi prestala ísť pôvodná služba, čo bolo znamenie že mi to zmenili.
Stačilo len pozapájať káble, prihlasovacie údaje nebolo treba zadávť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpoved zatial teda nebudem nic riesit a pockam kym mi pobezi povodne dsl potom pozapajam ten router ADB tak este raz dik za svoje skusenosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj  , ty si musis iba vymenit router, prihlasovcie udaje by uz mali byt v routri zadane ( pridu ti aj pre istotu so zmluvou) cize tebe staci iba zapnut wifi a nastavit (meno. heslo). SMS mi prisla , rychlost internetu este nesla na 100% ale ked som sa informoval bolo mi povedane ze pri VDSL je mozne ze to este pojde cca 2 tyzdne 80% rychlostou kym sa profil linky nenastavi. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oki cize dakujem za odpovede a pockam na sms pripadne na zrusenie povdneho dsl je dobre ked mi to napise niekto kto uz tym presiel nez vyvolavat na Telekom linky ked oni presny postup nevedia preto ma aj napadlo zalozit tuto temu aby si pouzivatelia radsej precitali ako to prebehlo u inych ved lepsie je raz skusit ako vy dvaja nez sto krat pocut v telefone. Cize ako vzdy trpezlivo cakat ked sa to chce clovek naucit tak treba pouzatvarat zmluvy cim viac :smileyhappy: aj ked mozem konstatovat ze oproti spred dvoch rokov viazanosti sa to dufam zrychlilo vtedy novy system to bolo na nerf vsak uz len zaktivovat vdsl a mobilny net ten uz aj z tabletom doniesol kurier dnes a pockat na notebook. Inak objednavane telefonicky minulu stredu takze ked budem vdsl online do konca tyzdna tak super ako hovorym zatial som spokojny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze zhrnutie : Vdsl zapojene tak ako mi bolo napisane sice nedosla ziadna sms ale dnes prestalo fungovat povodne dsl pozapajal som router ADB ku povodnym kablom aj z pevnou linkou (do routra ADB nie splitra ako je udavane v manuali) vsetko sa nakonfigurovalo automaticky vratane mena- hesla takisto sa automaticky pripojili aj obe magio boxi a vsetko funguje ako ma. Mozem len na zaver dodat ze som z prechodom maximalne spokojny tak uz len pockam na ten notebook a vsetko je o.k. Dakujem ostatnym clenom za podelenie sa o svoje skusenosti  a za odpovede na moje otazky dufam ze toto vlakno pomoze aj ostatnym uzivatelom pri prechode na vdsl. :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar