Zľava 50 € alebo 100 € na telefón či tablet

Otázka

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj valerysv asi zalezi od toho aku akciu si vyuzil. Myslim, ze viac akcii sa neda kombinovat. Skus zavolat na ich info linku 0800 123 456 alebo im napis cez chat na stranke www.telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0
Dobry den den v piatok som si predlzil pausal happy, v utorok mi kurier priniesol zariadenie.A ziadny kod na zlavy mi zatial neprisiel. O 2 dni mi konci dalsi pausal tak by som Ho vyuzil ale preco mi nebol doruceny?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Iveta.absolonova. Ak ti kupon neprisiel, tak skus zaslat sms KUPON na 123 23. Musis to ale posielat z cisla, pri ktorom si predlzovala zmluvu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj trnikv, 100 Eur zľavu dostaneš až k druhému paušálu.

@ Attila Gál  SMS s kódom kupónu dostaneš až keď sa zaviažeš. Kupón sa preto dá použiť až opri ďalšom čísle alebo pri kúpe telefónu za plnú cenu. Nevieš ho využiť na telefón k tvojmu číslu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako to funguje, keď to objednám cez internet? Zľavu môžem využiť len pri nasledujúcom paušáli? Lebo darmo dostanem sms, keď už budem/alebo nebudem mať vybratý telefón k objednanému paušálu. Môže mi to niekto vysvetliť? Díky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kupón bude mať hodnotu 100€ na telefón ktorý si chcem zobrat k paušálu, alebo až na druhý telefón napriklad pre manželku? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kupón bude mať hodnitu 100€ ak ho použiješ na telefón k paušálu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A za akých podmienok, resp. v akom prípade bude zľava 100€?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, ak si predĺžiš paušál a budeš chcieť kupón využiť na telefón v plnej cene, tak bude mať hodnotu 50 Eur. Namiesto 479 Eur zaplatíš 429 Eur.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže chápem to správne, že ak predlžím paušál podľa Happy L dostanem zľavu 100 € na vybraný mobilný telefón? Napríklad cena Huawei P8, ktorá je 479 € bude znížená o túto sumu takže na sumu 379 €?    

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zlava je pre drzitela kuponu. Podrobne info najdes na stranke v podmienkach vianocej kampane - Bonus na telefon alebo tablet. Kvoli obmedzeniu znakov spravy prikladam len cast podmienok: 

Účastníkovi, ktorý uzavrie Dodatok k Zmluve o poskytovaní verejných služieb s paušálom Happy XS a vyšším s viazanosťou aspoň na 24 mesiacov (ďalej len „Základný Dodatok“), vzniká nárok na zľavu do výšky 100 € s DPH z akciovej kúpnej ceny Zariadenia alebo z druhej (doplnkovej) časti mesačného poplatku za program Happy pri ďalšom využití ponuky Podniku alebo do výšky 50 € s DPH z neakciovej kúpnej ceny ďalšieho Zariadenia (spolu ďalej len „Zľava“).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar