Prima Max

Otázka

• 0

Ačo tak Prima Max?Neni zaujem?Bude Telekom prvy satelitny operator,ktory ju spusti?Stane sa ten zázrak?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte, 

žiaľ pridanie ďalších českých kanálov neplánujeme :( . Chápem Vaše rozhorčenie a záujem o tieto kanály, avšak niekedy ich zaradenie nezávisí od nás. Snažíme sa našu programovú štruktúru upravovať pre všetkých, sledujeme viacero faktorov a možnosti pridania nových kanálov ( nie vždy je možné vyhovieť každému - koľko ľudí, toľko chutí).  Aj napriek tomu, že táto odpoveď nebude pre Vás dostačujúca, verím, že ju zoberiete s porozumením :) . 

Ďakujem 

Ľuboš 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V telekome zázrak necakaj...telekom pridáva tv stanice ako posledna satelitna televizia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi treba napisať Saganovi,ten to zariadi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A pritom nič im v tom nebráni.. lebo je to zadara... http://www.zive.sk/clanok/109157/prima-spusti-dve-nove-neplatene-televizie-mozno-aj-u-nas  ale ako býva v Telekome zvykom nič nebude... Lebo. Lebo admin Luboš, a pán Bóna nám dajú 1000 spôsobov ako sa to nedá, ale ani jeden ako by sa to dalo viac v článku.. ale predsa: citát

U nás? Nie aj áno

Nové stanice nebudú oficiálne dostupné na Slovensku. Prima vysiela svoje programy oficiálne iba v Českej republike – pre toto územie nakupuje aj vysielacie práva. Veľká väčšina operátorov u nás však české kanály ponúka. Je pravdepodobné, že to bude rovnaké aj pri týchto staniciach.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nebrnkneme adminom a ľuďom k tomu kompetentnym na nervy,čo bude s Primou Max?Od piatku začina vysielať.Nedaju nam Vianočny darček tento kanal?Dufam že s nimi rokuju.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hemet určite nedajú, lebo kúpili Saganovi jedličku. Takže Vianoce už boli, ale inde nie u nás (Sagan má dokonca aj vlatného snehuliačika, tu na pozadí) . Ale nesmúť, máme plnú onú kanálov ktoré sa ani pozerať nedajú... ako Ariang, Golf...Duck.. a mnohé iné... len už ma to nebaví dookola to isté.. a dookola tie isté výhovorky...

PS: Sagana mám rád, ale už sa bojím otvoriť aj chladničku aby mi nepodal pivo do ruky...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak vela ceskych tv mozu pridat,ale nechcu.Aspon by mohly dat Prima HD ked uz sd verziu zamenili aj na magio sat urcite by sme ju uvitali aj na iptv tak ako zmenu CT1a 2 HD.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
V poriadku, česke kanály nebudú, tak sa aspoň zamerajte na rozšírenie HD kanálov. Pár programov a 3 eurá, že sa to nehanbíte dať na Vašu stránku. Naozaj sa treba poobzerať po konkurencií. A Ligu majstrov a anglickú ligu prestanem pozerať, výsledky pozriem na internete..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš  Ľuboš, ako inú odpoveď sme ani nečakali. Ale ak môžem poprosiť, tak pridajte ešte nejakú kórejskú najlepšie regionálnu stanicu. Potom by som ešte zobral mongolské verejno právne vysielanie. A na záver nejaký prihlúpli detský kanál typu Duck...
Ďakujem.
PS: Ľuboš, neber to osobne, viem že to musíš písať, ale už je to ako sarkazmus zo strany Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak sa mi zda,Ľuboš,že toto ja maximum,čo nam Magio mohlo dať.Teraz sa už len treba zamerať na imigrantov a dať nejake kanale aj pre nich.V tomto vás určite podpori veľa ľudi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar