Cirkus Telekom

Otázka

• 0

V piatok 23.10. som volal do Telekomu, ze mam zaujem o pausal a novy iPhone. Bol mi ponuknuty pausal XL za sumu 34,99 €, kedze som novy zakaznik. Za iPhone 6s 64gb by som platilt 19 €, takze dokopy 53,99 €. Samozrejme, ze taky iPhone nebol na sklade, tak sme sa dohodli, ze mi daju vediet v pondelok/utorok, ako to je s jeho naskladnenim a medzitym mi poslu predbeznu ponuku na mail, aby som ju potvrdil.

V pondelok mi nikto nevolal, neprisiel mi ziadny e-mail.

V utorok som volal a bolo mi povedane toto: Ked nie je telefon na sklade, tak sa email ani neposiela. Ale iPhone, aky chcete by tu mal byt v priebehu tyzdna. Zistim vam to a zajtra sa vam ozvem.

V stredu mi nikto nezavolal, neprisiel ziadny email. Zavolal som teda neskor poobede. Vyzeralo to, ze to nakoniec vyjde. Aj ked 128 gb, ale teda ok. Vecer mi konecne prisiel tolko cakany email. Vysledok? V ponuke som mal na miesto iPhone 6s starsiu verziu iPhone 6. Neprekvapilo ma to, kedze osoba na druhej strane linky uz pocas hovoru hodiny predtym posobila zmatene a stratene ohladom iPhoneov.

Co ma vsak dostalo do kolien bola cena: 39,99 za XL, teda klasicka, ziadna akciova cena. Piatkova ponuka uz neplati. Nech sa paci, platte nam dva roky 62,99. Kebyze beriem do uvahy piatkovu ponuku za 34,99, tak s iPhoneom 128gb novym platim 57,99. Sice o styri eura viac ako za 64 gb, ale kaslat na to. Ale aby som platil cez 60 eur?

Nechapem, na ktoru **piip** slubujete v jeden den super cenu za pausal a o tri dni pracovne dni neskor sa tvarite, ze to bola stara akcia, co uz neplati. Co mam vobec k tomuto este viac napisat???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ak ti dali Happy XL za sumu 34,99 Eur, tak si zrejme riesil prenos. Vtedy ti vedia dat bonus za prenos 100 Eur, ktory sa rozpocitava na 20 mesiacov po 5 Eur ako zlava. Odporucam len sledovat stranku ci je telefon, ktory chces skladom, pripadne sa informovat cez chat, a potom riesit objednavku za podmienok prvej ponuky, ktoru si dostal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar