Pretočenie programu späť až o 90 min. nefunguje

Otázka

• 0

V poslednej dobe mi prestalo fungovať pretláčanie aktuálneho programu späť pri programoch bez archívu v android aplikácií. Tá možnosť tam je, keď to urobím, tak sa mi objaví hláška, že sa načítava stream, potom vidím statický ovrazobraz asi 2 sekundy a vyhodí ma to von z programu na epg stranku, v pozadí je počuť aktuálny zvuk z programu (nie ťa pasáž, ktorú som si v minulosti zvolil), no žiadny obraz nevidno. 

Je to škoda, predtým mi to fungovalo. Neviete ako to vrátiť späť? 

Mám ešte jedno odporúčanie, bolo by fajn pridať do ovládania videa ešte jedno tlačítko -  na začiatok programu,  keď by bolo možné spustiť pozeraný program od začiatku. Aj pri programoch bez archívu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň, problém s pretáčaním (neskorším dopozeraním) rieším vlastne už od aktivácie MagioGO - raz to nefungovalo len pri niektorých kanáloch, potom skoro pri všetkých, neskôr to pár dní opäť fungovalo celkom v poriadku, znova problémy a v poslednej dobe skôr nefunguje ako funguje. Sám som to nahlásoval na technicku podporu už asi 4-5 krát, ale skutočne bez problémov to fungovalo doteraz asi len týžeň, ináč sú s tým vždy problémy.

Čo má, ale mrzí ešte viac, že pred chvíľou som nahlásoval na technicku podporu výpadok jedného z kanálov (tiež veľmi častý problém) a hneď som oznámil aj tento dlhší problém s pretáčaním programu a pán na linke mi tvrdil, že to pretáčanie na MagioGO nikdy vlastne ani nefungovalo. Vraj to funguje len na kanáloch, ktoré majú archív atď. ... no mal proste podľa mňa na mysli archív a nie pretáčanie (neskoršie dopozeranie). Nepomohlo, ani keď som sa mu snažil popísať ako to pretáčanie fungovalo a stále mi tvrdil, že tak to nikdy nefungovalo a ani nemohlo fungovať. Skúsil sa predsalen opýtať technikov a prišiel už s tým, že to síce funguje, no ide to len vtedy, ak sa pri sledovaní programu stlačila pauza ( II ) a potom sa to dalo dopozerať. Samozrejme, že bol opäť mimo, ale keď som mu opisoval to, ako som si vysielanie vždy zvykol pretáčať dozadu, tak mi stále tvrdil, že to nikdy nemohlo fungovať. A to, že by sa dalo vysielanie pretočiť dokonca ešte aj pred moment, kedy som si daný kanál zapol (90 min. sa dá na MagioGO pretočiť kedykoľvek si daný kanál spustíte - na rozdiel od klasického Magia na telke), tak to už bolo pre neho snáď až nepredstaviteľné. Nemalo zmysel to takto riešiť ďalej a tak som mu povedal, že račej zložím a skúsim zavolať niekomu, kto vie ako to pretáčanie funguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcel by som poprosiť zodpovedných v Telekome, aby dali operátorom na technickej podpore naštudovať aspoň základné informácie o základných službách, ktoré poskytujte. Nemyslím to v zlom, oni tie problémy len posunu ďalej technikom a nikto nečaká, že v tom sú sami odborníci, ale ak vôbec nevedia, že nejaká služba existuje a dokonca Vám budú tvrdiť, že to čo úplne bežne funguje vôbec ani nikdy fungovať nemohlo, JE ZÁKAZNÍCKA LINKA ÚPLNE ZBYTOČNÁ.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj , presne co poskytuje Magio GO mas TU , podla toho ako pises moze byt chyba tak ako v zariadeni aj v danej sluzbe, skusil by som to overit mozno inym sposobom, skus na stranke magiogo.sk dole kliknut na "napiste nam" 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

link na to, ktoré služby poskytujú by sa zišla skôr niektorým ľuďom na zákazníckej podpore :)

inac to pretáčanie dozadu samozrejme ide, využívam ho takpovediac dennodenne - pravda len na tých programoch (kanáloch), na ktorých funguje, čo je asi 50 na 50 z ponuky MagioGO a riešiť to, že ostatné nefungujú nemám po predchádzajúcich skúsenostiach teraz  náladu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar