Dáta pre blízkych

Otázka

• 0

Zdravím dneska som kukal stránku a dočítal som sa že je možné zdieľať dáta z paušálu HAPPY aj na easy kartu. Je to fakt pravda  ? Bo mamka má dáta(happy S), ale vôbec ich nevyužíva a mne by sa zrovna šikli :D Teda vlastne kôli netu plánujem prechod od Telekomu, bo majú iba 1 myslím že šesť eurový balíček internetu, čo nieje moc výhodné. 

No kedy bolo toto zdielanie dát fakt pravda, bolo by fakt fajn :D. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj dynox, zdielanie dat na Easy (myslim, ze Pecka, team alebo fix) sa da iba cez doplnkovy balik za 5,99 Eur. To znamena, ze tvoja mama ti posle 1000MB a 5,99 Eur jej bude nauctovane do faktury.  Da sa to nastavit jednorazovo alebo pravidelne. Tychto 1000 MB pripadne moze rozdelit max. medzi 5 ludi a to min. po 100 MB.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dobry den. Ako zistim spotrebu dat ktoru som dokupil za 5.99 pre manzelku a dceru? Obe maju Easy Pecka. Uz mi v telekom centre radili poslat sms v tvare Data na 123 a nefunguje to. V centrale mi povedali, ze mam odoslat hovor v tvare *122# a ani to nejde! Neukaze nam spotrebu ani po nainstalovani aplikacie Telekom.
Ako zistim ja,ako darca,alebo obdarovane spotrebu dat?
Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dakujem, ale spatna sms mi len oznamila,ze uz som prerozdelil celych 1000MB. Ani po tejto sms som sa nedozvedel kolko uz minula jedna,alebo druha zo svojho balicka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ahoj BublinaD.
Dakujem. Konecne mi niekto vedel spravne poradit a pomoct. Ani na infolinke v Telekome nic nevedia. Len dohady a sluby,ze mi hned daju vediet. Do teraz!
Nemozem sice zistit spotrebu tych dat ja ako darca,ale to uz nieje az take dolezite. Vedia si to pomocou tej Tvojej overovacej sms zistit obdarovane.
Este raz dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Da sa tento balik zdielat na na cislo "bez zavazkov" a cislo s programom "40"?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.