W 10

Otázka

• 0

Kto mi potvrdí že W 10 posiela do internetu všetky dáta, ktoré sú napísané klávesnicou k nemu pripojenou, nešifrovane ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

@Adro toto je otazka na microsoft a nie na telekom, kedze on ho ani netvori a ani mu nerobi technicku podporu (ak mi nieco neuslo) . Obrat sa na slovensky support microsoftu 0850 111 300

btw len tolko k tomu celemu z microsoftu sa vyjadrili, ze sa nemame bat, ze nikoho nesleduju. Sefik vyvoja Terry Myerson potvrdil, ze bezpecnost je na prvom mieste. Vraj len zbieraju dat na vylepsovanie systemu. Ty sam ale vies nastavit co vsetko na seba prezradis 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Táto odpoveď mi stačí na to any som si uvedomil dôveryhodnosť produktov a služieb niektorých firiem. Ak sa nedohodli s internetovými provajdermi je to ich problém, ale nech nekazia dôveru užívateľov internetu voči poskytovateľom internetu v oblasti bezpečnosti zákazníckych dát .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland , tvoju odpoveď som s bezpečnostných dôvodov nehodnotil i keď som priznal jej dôležitosť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Adro mozes to z bezpecnostnych dovodov oznacit ako riesenie, uz ked si priznal dolezitost mojej odpovede :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak smiem byť viac kauzálny, nie všetci si uvedomujú komerčný/bezpečnostný význam tejto publikácie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež nieje vylúčené že sa tento príspevok nezobrazuje všetkým.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len tak na okraj,,,preboha nedávajte si win 10. Zabudnite na niečo nelegálne,čo sa týka softu.To si radšej dajte Linux Ubuntu Mate a máte po próblemoch.Všetko legálne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len tak na okraj, v dnesnej dobe ked kupujes notebook/ PC tak ked nekupujes veruiu bez OS uz mas win 8 alebo win 10 rovno. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar