Maďarské programy

Otázka

• 0

Pekný deň,

chcel by som sa opýtať Telekomu, či aj maďarské programy, ktoré distribuuje v káblovke, kupujú licenciu na vysielanie na slovenskom území, alebo nie rovnako ako české. V prípade že nie, prečo ich nevyradíte? Respektíve ak ich nechcete vyradiť, aj keď licenciu nekupujú, tak prečo nezaradíte konečne aj ďalšie české programy po ktorých zákazníci Vašej spoločnosti túžia? Ak máte odvahu šíriť načierno maďarské programy, prečo nemáte odvahu šíriť aj české ako Smíchov, Fanda, ČT Sport, Barrandov Kino, Barrandov Plus, alebo Prima Zoom? Ďakujem vopred za odpoveď.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte, 

našu programovú štruktúru upravujeme podľa požiadaviek, kapacity a dopytu zákazníkov. Žiaľ, niekedy nie je možné vyhovieť každému :( . Maďarské programy sú zahrnuté v samostatnom spoplatnenom balíku, ktorý si môžu naši zákazníci objednať. 

Ubezpečujem Ťa, že maďarské programy nie sú vysielané "načierno", a máme zabezpečené všetky práva, ktoré z toho vyplývajú. Zaradenie ďalších českých kanálov momentálne neplánujeme, tieto kanály nemajú vysielacie práva na území SR, ktoré sú zabezpečované z ich strany. 

Prosím, rešpektujme názory ostatných a skúsme byť k sebe milí a slušní. Fórum neustále sledujeme a v prípade porušenia pravidiel fóra na to upozorníme. Pravidla fóra nájdete TU . 

Prajem pekný deň

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skôr by som videl odvahu platiť menšinového diváka väčšinovým podielom. Ak sa aj niekto ozve, tak pán Palovič Váš príspevok označí za národnostne neznášanlivý.. a nezabudne podotknúť že aj menšiny majú právo na svoju integritu. Úprimné ja som tiež rozhorčený spôsobom ako to "SLovak" Telekom robí... pomer maďarských a českých staníc. 14maďarských + Sundance s maďarskými titulkami a keď porovnám 6 českých kanálov v českom balíčku tak je to na zaplakanie. Inak pán Palovičpočítam že tak asi o tri mesiace sa dozviete od adminov že všetko je ok, a my konzumenti sme pipi, lebo oni (rozumej manažment Telekomu) robí všetko len a len pre naše dobro.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:D 

prečo by mali byť v HUN ponuke SVK programy? koľko tam žije slovensky hovoriacich? do  5000, keď po tom nieje dopyt tak načo, ani z ekonomického hľadiska by sa im to neoplatilo šíriť.  porovnávať s 500 000 maďarsky hovoriacich na SVK.

tá hŕstka čo tam žije, má cezhraničný presah DVBT všetkých slovenských kanálov zadarmo.

okrem toho ani jeden zo zahraničných kanálov nieje v slovenčine, všetky sú v češtine, takže aký slovenský balík. maďarky hovoriaci na juhu slovenska tie programy pozerajú s maďarským dabingom a nie českým.

neviem ako k tomu pristupujú maďarské televízie, ale české sa sami vyjadrili, že svoj obsah na slovensku šíriť nechcú

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@double A nepochopil si to, ale nevadí. otázka bola postavená úplne inak. Prečo majoritné obyvateľstvo má menej toho čo chce a 7% obyvateľov má viac. V tom hľadaj logiku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem, prečo by mal môj príspevok označiť niekto ako národnostne neznášanlivý. Neviem, v čom je maďarská menšina viac, ako česká. To že tu žije 500 tisíc ľudí, ktorí rozumejú po maďarsky? Po česky rozumie 5 miliónov obyvateľov tejto krajiny. Otázka však na začiatku znela inak. Keďže české stanice nekupujú práva pre slovenský trh, nesmie ich Telekom šíriť. Ja sa pýtam, či maďarské stanice práva kupujú. Nič viac. Stačila by pritom len jednoduchá odpoveď od Telekomu. Buď  ÁNO, maďarské stanice kupujú práva aj pre slovenský trh a tu debata končí. Alebo NIE, nekupujú maďarské médiá práva pre slovenský trh a šírime ich bez ich povolenia. Aj tu môže debata skončiť. Alebo by stačilo, keby aspoň Telekom napísal, že čítali sme... nevyjadrujeme sa. Lenže tu nikto nereaguje, aby sme si aspoň mohli vytvoriť svoj názor a definitívne túto otázku českých staníc uzavrieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš Prosím ťa, už prosím ťa nešír dezinformácie, podľa teba zaradenie ďalších českých kanálov momentálne neplánujete, lebo tieto kanály nemajú vysielacie práva na území SR. Tak potom prečo šírite načierno stanice Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool? Tie takisto nemájú vysielacie práva na územie SR. Si prosím ťa naštuduj legislatívu a potom tu daj vyjadrenie. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

OK, skúsme sa na vec pozrieť inak. Ak by naše Slovenské televízie nekazili reklamy filmami, tak nemám problém pozerať aj naše TV. Ale nielen že je vo vysielaní strašne veľa reklamy, ale aj to čo vysielajú tak stojí za H...O, teraz sem priradím aj STV, či ako sa teraz volá. A potom sa niekto čuduje že české stanice sú žiadanejšie? Jasné že áno, sú programovo lepšie vyvážené, žiadne stupidity typu farma, alebo farmár hľadá ženu a pod. Takže JOJka, alebo Markíza sa môžu postaviť aj na hlavu... ak to nechcem tak prepnem... ale na české.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@13black13 Ty hlavne čítaj, čo druhý píšu a potom reaguj, ja som písal o satelitnej platforme, nie o IPTV. Na satelite žiadny český balíček nie je, ale to ty určite vieš, keď tak veľmi "študuješ".

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar