VIANOCE 2015

Otázka

6 odpovedí na túto otázku

• 0

choré, choré, choré ešte rok vydržím a odchádzam v telekome skapal pes

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

v tom článku sa píše aj o 100 eurovom kupóne pri predĺžení zmluvy možno ho vraj využiť na kúpu akciového zariadenia alebo aj na mesačné poplatky lenže ale ak si aj vyplním objednávku (Happpy M + JEDEN telefón), na stránke mi v nej vypíše  len "Kupón na druhý telefón" , žiadna voľba uplatnenia na paušál alebo  "PRVÝ"  telefón... vie mi to niekto  vysvetliť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj blairwitch45, kupon ti pride sms spravou. Pri pouziti kuponu na pausal si mozes uplatnit 100 Eur zlavu. Ak chces MT kupit v plnej cene, uplatni sa ti 50 Eur zlava. Tento kupon je univerzalny. Podla toho, na co ho vyuzijes, sa ti uplatni zlava. Ale tie je to chapane na tvoje cislo, ale kupon pre blizkeho. To znamena, ze ho na svojom cisle nemozes vyuzit. Myslim, ze kupon ani v objednavke nie je zobrazeny. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vďaka za odpoveď,je tam zobrazený (v sivom rámčeku so zelenou "fajkou" ) takže to je zas len  ako pred rokom - kupón pre blízkeho? to tam mali rovno napísať,ja som myslel že je to konečne niečo priamo pre zákazníka ktorý predlžuje paušál...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar