Nefunguju mi SMS platby za sluzby

Otázka

• 0

Zdravim,

Nedavno som zistil, ze mi nefunguje uhrada za rozne sluzby (listok na MHD, rozne predplatne a pod.) cez SMS. Po chvilke googlenia som nasiel akurat zdovodnenie, ze by to mohlo byt kvoli bonusovemu kreditu. Lenze ja nemam teraz na karte ziadny bonusovy kredit, len nominalny (ten, za ktory som realne zaplatil) a aj tak mi to nefunguje... Existuje nejaky sposob ako to "aktivovat" z mojej strany?

Alebo ak je tu niekto kompetentny, tak mi to mozete rovno aktivovat :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj m.tarnoczy. Presne ako pises, listok MHD, parkovanie, sutaze a podobne sa neda platit z bonusoveho kreditu. Skus zavolat na  infolinku 0800 123456 alebo cez chat na ich stranke. Ak ti to nejde tak mozno prave z dovodu, ze mas bonusovy kredit. Vedia ti to priamo overit. Ide o to, ze ak si aj predtym dostal nejaky bonusovy kredit a nasledne si si dobijal kredit ty, najskor sa ti mina ten tvoj realne dobity. Takze sa mohlo stat, ze doteraz si cerpal z realne dobiteho kreditu a stale mas na karte este nejaky bonusovy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslim, ze som napisal dost zrozumitelne, ze nemam ziadny bonusovy kredit...

Nominalny kredit: 16.80 eur

Bonusovy kredit: 0.00 eur

No dik za snahu :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj m.tarnoczy, čo to znamená, že ti nefunguje úhrada za služby cez SMS? Nevieš poslať SMS na skrátené číslo, alebo ti po odoslaní správy príde nejaká negatívna odpoveď, že platbu možné uskutočniť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar