Hovory zdarma 18:00 - 19:00 hod.

Otázka

• 0

Objasnite prosím akciu hovory zdarma od 18:00 do 19:00 v sieti Telekomu na niekolko mesiacov po dobiti Easy. Hovor zdarma zacne po 18:00 hod, ale co sa stane pri hovore zacatom pred 19:00 a skoncenom po 19:00 hod? Po 19:00 mi napr. pri Easy Time nabehne poplatok 0,15€ a akciou neziskam vlastne nic?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

@JoSt v rámci akcie sa hovory do siete Telekom v čase od 18:00 do 18:59 neúčtujú, v akomkoľvek inom čase sa hovory účtujú podľa tarify príslušného EASY programu.

@Andrej Aďko akcia ja dostupná vybraným EASY zákazníkom, ktorí dostali SMS o tejto akcii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To ti prišlo nejak formou sms táto akcia? Lebo nikde nie je o tom zmienka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano specialitou Telekomu je davat vyhody tzv. vybranym zakaznikom, pricom nikto nevie podla coho su vybrani. Mne to prislo na jeden zo 4-roch SIM Telekomu, ktore pouzivame. Takato akcia uz bola pred par mesiacmi, pricom sa nejednalo o 6 mesacnu ale len 3 mesacnu vyhodu. Vtedy mi neprislo nic. Je to zrejme sposob, ako nasr...t zakaznikov, ktori nie su vybrani, ale zato dobre platia, takze ich netreba zbytocne odmenovat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od dobitia presiel tyzden, potvrdzujuca sms o funkcnosti akcie pride este tento rok?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar