Zneuzitie udajov

Otázka

• 0

Uplnou nahodou som zistil ze ...
Bez mojho vedomia uziva tato stranka http://www.telefonnecislo.com moje osobne udaje adresu a t.cislo ... zistil som ze adresa je registrovna niekde v Anglicku a kedze na stranke nie kontak na "zodpovednu osobu " neviete mi prosim vas poradit ako mozem vymazat " poziadat " o vymazanie zo stranky resp. vyhladavania googlu ...

Vopred Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, celkom ma zaujalo, či na stránke nájdem aj svoje údaje. Samozrejme, sú tam. Vyzerá to, že stránka čerpá údaje z rôznych, voľne dostupných zdrojov, ako je napr. telefónny zoznam. Otázne ale je, či odtiaľ údaje zmiznú, ak nebude číslo uverejnené v zozname. Rozhodne to vyskúšam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nakoniec som zistil ze vlastnik domenu zaregistroval v US ... napisal som im e-mail ale pochybujem ze vobec budu odpovedat ...ani ja som nedal suhlas operatorovi  poskytnut udaje tretej strane ani "stranke" vyuzivat tieto udaje na komercne ucely ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V zozname nie sú zverejnené mená ľudí, ktorí majú utajené čísla a "nekamáratia" sa s PC, FB....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja nemam ucet na facebooku a ani inych soc.s cislo mam uz dost dlho pokial viem neposkytoval som ho ziadnej tretej strane ... ale vraj su tam aj tzv utajene cisla ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som nasla svoje cislo ktore sice uz nepouziavam ale viem ze nebolo utajene , ale potesim ta aktualne cislo mam utajene a nie je tam uvedene 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz