Magio Go nahrávky na notebooku(tablete s klávesnicou) Lenovo IdeaPad A10 - chyba

Otázka

• 0
Ahoj,
Tento netebook(tablet) som dostal ako darček z vianočnej ponuky.
ˇZial zistil som nedostatky a to konkrétne problém s nahrávaním živého vysielania Magio Go v aplikácii MagioGo ktorý sa prejavuje už pri nastavovaní nahrávania.
Okrem toho má aj problém s vkladaním interpunkčných znamienok nad písmená ktoré nie sú spolu preddefinované na slovenskej klávesnici. Napr. ˇC , ˇZ, ´Ano .
Ak má byt workaround riešením presvedčte ma o tom.
Pomôžte.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

@Adro 

Ahoj,

je pravda, že pri streame archívu sa využíva nižšia kvalita ako pri live streame. Pracujeme na vylepšení, bližší termín ti zatiaľ nevieme povedať.

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj 

a mas aktivovanu doplnkovu sluzbu Magio GO Plus ? Myslim, ze tuto potrebujes, ak chces nahravat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Daj mi prosím ťa link kde to aktivujem, neviem to nájsť.

Na magiobox mi ide nahrávať , škoda že sa to nedá vyšérovať na tablet v rámci homemedia sharing, zatiaľ .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nieje tam konkretne aktivacia Go Plus, asi budem musiet zavolat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
23.12. som volal aby mi bolo ativované Magio Go Plus na mojom účte .Dnes o 19:50 som overil funkčnosť služby Magio Go Plus na Lenovo IdeaPad A10 tak, že som si zvolil na prehranie reláciu Krimi (19:00) na JOJ. Nezobrazil sa požadovaný stream ale zobrazilo sa hlásenie, vid screenshot.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Adro 

pravdepodobne nemas sluzbu aktivnu. Prosim, zavolaj na linku 0800123456 a skus preverit. Daj nam vediet, ako to dopadlo. Dakujeme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Služba MagioGo Plus je aktívna.

Čo som zatial stihol overiť je, že nie všetky dokončené plánované MagioGo nahrávky a dokončené zaparkované nahrávky je možné prehrať, sú to ;

- konkrétne nahrávka - English Club TV, 9.1.2015, 04:00 - 04:10, News And Weather Forecast .

- parkovaná nahrávka - DIGI SPORT 3, 8.1.2015, 17:45 - 18:00, Tenisový magazín .

To čo by bolo vhodné do budúcna doladiť je kvalita nahrávok(video a audio zložka streamu), nahrávky sa prehrávajú zo servera v strednej kvalite, čo je hlavne na tabletoch(zariadeniach so zobrazovacím prvkom väčším ako majú smartfóny) pozorovateľné ako úbytok kvality obrazu oproti live streamu ktorý obsahuje video stream vo vysokej a veľmi vysokej kvalite. Pozorovaním videa prehrávaného streamu v strednej kvalite niesú zreteľne čitateľné titulky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj,

Vyzerá to tak že ste na tom popracovali.

Ano, na toto sa už dá povedať "Toto je stredná úroveň kvality obrazu a zvuku" .

Prehrávanie plánovaných nahrávok a parkovaných nahrávok je taktiež funkčné.

Ďakujem.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar