Zavedenie internetu

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Som Váš zákazník využívam Váš paušál happy L. Chcel by som od Vás využívať aj službu Magio internet XL a televíziu. Bývam v meste Galanta na ulici Železničiarskej č. 1603. Mesto Galanta má približne 18 tis. Obyvateľov. Preto ma zaráža, že na ulici, kam som sa presťahoval, nie je zavedený Váš Magio Internet, nie je tam možné využiť ani metalický a ani optický internet, proste vôbec nič, na pobočke mi odporučili iba prenosný 4G internet, ktorý ale pre mňa nie je dostačujúci aj kvôli limitovanému obsahu prenesených dát.

Objekt kde bývam, je štvorbytová prístavba, hneď oproti mne sa nachádza penzión Viktória. Na uvedenej ulici sa nachádza zástavba rodinných domov a činžiakov. Ihneď za touto štvorbytovkou je činžiak vzdialený približne 17 metrov, v ktorom obyvatelia disponujú možnosťou pripojenia k Magio Internetu, logicky mi z toho vyplýva, že tam je nejaká prípojka (som lajk!). Dotazoval som sa na rozšírenie tejto prípojky a zavedenie internetu k nám do štvorbytovky ale povedali mi na pobočke v GA po hovore s technikom, že to nie je možné, neviem z akého dôvodu. Bol by som ochotný toto zavedenie internetu z časti prifinancovať, samozrejme za reálnu sumu a po dohodnutí nejakých konkrétnych následných poskytovaní služieb, ale to som sa už dostal ďaleko. Chcel by som nájsť nejaké riešenie, lebo v 21. storočí v okresnom meste, by som nečakal, že ostanem odrezaný od sveta. Za pripomienky a možné riešenia Vám ďakujem.

Ak je táto problematika na dlhší rozhovor môžete ma kontaktovať na tel. čísle 0915 ******.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar