Koniec viazanosti

Otázka

• 0
Dobry den. Dna 2.10.2015 mi skoncila viazanost. Ako dalej pokracovat. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Som na tom podobne :D mne konci pausal o 30dni ale neskutocne sluzby máte.
rozmyslam ci predĺžim po 14tich rokoch u vas pausal.
jedna vec je ze ponukana zlava je neskutocne sebecka pre vas a sluzby ani nevravim.
pred 6timi rokmi ste mi vedeli dat 50%zlavu na pausal. potom to bola 30% ako tak somostal a teraz 10% za vernost? to je fakt smiesne. a platim stale rovnako cac 20E za jedno cislo, iba program zvysujem aj ked ho nepotrebujem. za druhe 22e.
ale aj napriek tomu som vyskusal prechod z orange fiber tv na vas magio s internetom. ale ziram:
7.10. 2015 som podpisal zmluvu na magio a internet aj napriek tomu ze mam este aktivny orange. 9.10 2015 boli technici už u mna, (vtedy som si povedal vau to je rychlost parada) prepojili optiku nahadzali svoje zariadenia a vraj do hodky dve mozem vyuzivat. Do dnes sluzba nejde kde sme? ako mohli vasi technici mi zapojit nieco co nefunguje? lebo vraj nie je zmluva aktivna na vasej strane? co sa v piatok uz nikomu nechcelo pracovat? nikam sa neda dovolat ani pourgovat. asi lutujem ze som presiel s tv ku vam. a to mi o cca 30 dni konci pausal tak zrejme s nim uz naisto odidem ku konkurencii.

A to este bonus ako som volal na linku podpory tak pani ma uz prehovarala ze ved si to spojte do programu magenta :D a jej hovorim si robite srandu? nieco si dam nejde mi to a uz to chcete spajat s niecim inym? nech to laskavo najprv doriesia a potom sa rozhodnem na zaklade ponuky ale ak to bude 10% tak odpadnem . cim dlhsie u telekomu tym mensie vyhody.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
aby som iba nekydal tak musim vám oznámit ze vcera po x urgenciach sa to rozbehlo a ide to zatial ako ma.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Juraj Sykora , 

ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu aktivácie služieb. Verím, že už je všetko v poriadku :)

Minimálne odporúčam pozrieť sa na našu ponuku MAGENTA 1 . V prípade ak máš záujem o bližšie informácie, poprosím Ťa pošli mi do súkromnej správy kontaktné číslo, ktoré posuniem kolegom za účelom poskytnutia bližších informácií

Prajem pekný deň

Ľuboš :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ďakujem za ponuku Ľuboš, avśak na toto možete lakať nových a nie mna čo som u vas cez 14rokov. je to fakt pre nas trvacnych zakaznikov ponuka iba pre vysmech.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz