Pomoc

Otázka

• 0

Dobrý deň , chcela som sa dovolať do telekomu ludskej osobe no na kazde cislo co som volala bol automat. Viete niekto poradit ako sa dovolam na cislo kde nie je automat? Chcela som sa ešte opýtať či náhou neviete ako prebiehaju platby ked som v tatra banke a poslala som úhradu na ich tatra bankový účet už pred hodinou a neprišla mi ani sms či to zaevidovali a automat na linke 0800123456 mi povedal že je nuhradená pritom viem že sa nieco posiela v ramci tatra banky je to hned. Cislo uctu aj variabilny symbol som zadala správne. Ci to nahodou nie je v tom že telekom príjme platbu až neskor ? Dakujem za radu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

@Michelle5 ked sa nevies dovolat na infolinku, mozes pisat aj na chat. Ohladom toho co si pisala skus zavolat na 12313

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Michelle5, ak si hradila fakturu Tatrabanka - Tatrabanka, ano platby medzi bankou prebiehaju vacsinou hned. Ale este tuto platbu musi potom zaevidovat / nahodit telekom asi do systemov. Ak ti nikdo nedviha na zak. linke, skus napisat na chate. Oni ti potom zavolaju a pozru sa, ci uz platbu zaevidovali. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz