Zmena rychlosti po storno prekladky

Otázka

• 0

Zdravim Teksupport team,

Potrebujem sa poradit ohladom jednej veci a kedze na infolinke milu pani sa mi pocuvat nechce obraciam sa na Vas pisomne.

Pred tyzdnom som riesil na zak. stredisku prelozenie VDSL 50 v ramci jednej obce na ine cislo domu . Samozrejme, poloha noveo rodinneh domu nezodpoveda k danej rychlosti co znamena ze som podpisoval dodatok resp. downgrade na VDSL 10 - cena sa nemenila, podmienky neboli porusene - 20€ . Na druhy den som si to rozmyslel, dosiel naspat k slecne ktora ma promptne vybavila a stornovala danu prekladku. Medzitym bohuzial uz technik stihol znizit rychlost u mna doma z 50 na 10 . Neviem ci tam bol fyzicky vyjazd do ustredne, popr. len to mate osetrene systemovo . 

Bohuzial stale sa mi rychlost 10 po prekladke nezmenila na povodnych 50mbit, touto cestou Vas poprosim o napravu resp. vyslanie technika ,mimo priestoru nasho rod. domu, kedze sa jedna len o navysenie povodnej linky. Co sa tyka rychlosti, som nadmieru spokojny .

PS pre spolocnost a technika : netrapi ma papierovych 50Mbit, pokial to potecie 38-40Mbit stazovat sa ja nebudem . Chapem rozhorcenie zajaznikov pokial si podpisu danu rychlost a realne to tolko neda, no treba troska zvazit situaciu a stav nasej infrastruktury, ktora pocas komunizmu nebola poriadne vybudovana ..

S pozdravom 

Spokojny zakaznik 

č. adresáta : **********

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar