Nová Digi SK s českými kanálmi

Otázka

• 0

Satelitná platforma Nová DIGI SK v noci z pondelka 5. na utorok 6. októbra 2015 vydala novú verziu softvéru pre prijímače Kaon NA 1170, ktorá má označenie 00.00.00.14.

K najväčšej výhode patrí možnosť naladenia českých programov (Nova HD, Prima HD, Ct Sport HD, Telka, Fanda, Smichov, Nova Cinema, CT :D/Art, Prima Zoom, Prima Love, Tv Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Plus)

No a teraz otázka na Telekom, ako toto chcete poriešiť s Magio Satom, lebo Vás nezachráni ani Sport 2 a ani Ťuki TV?

odpoveď sa páči : 7 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

53 odpovedí na túto otázku

• 0

No pekne.Myslim ze teraz vsetci zakaznici co maju magio sat ticho zavidia a este k tomu par cz stanic v HD.No mi v magio tv mozeme  snivat o cz.Mi tu mame len kopy madarskych stanic ktore mimochodom tiez nemaju vysielacie prava pre slovensko.To len tak aby pani v telekome nato nezabudli.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám dojem, že o nás tu záujem nemajú.. V digi sú na tom o dosť lepšie.. Aj čo sa týka programovej ponuky CZ kanálov tak aj softvér boxu je tam na inej úrovni. My sa tu len spokojne prizeráme ako sa nič nerobí, ako sa nič nedá. Ak to takto pôjde dalej, a do konca roka s tým niečo nespravia (vlastné poradie kanálov,CZ programy,nový softvér boxu) odchádzam od nich.. Toto čo tu predvázajú je len fraška a nemienim sa na to už dlhsie prizerať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jednoducho chcu aby sme všetci prešli do Digi a Magio zabalia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To nieje dojem ale skutocnost ze Telekom viac zaujima digi ako magio. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neohovorilo sa o tom , že DIGI má byť len taká sat.televízia pre nenáročných? Čert nám bol dlžný blbej digi.. Na amose sme sa mali oveľa, ale oveľa lepšie. Ale telekom musel kúpiť DIGI lebo penižky,peniažky a na zákazníkov kašleme. Načo vlatsne potom ešte toto nekvalitné mágio existuje? Chýba v DIGI už len Sport 2 a zákazníci sa tam budú len hrnúť. Ako, nech sa nikto nehnevá, ale je mi smutno z toho ako Telekom rozmýšla. Propaguje aké je Magio neprekonateľné,kvalitné. a neviem ešte aké nezmysli. Každí vie,že tie zdieľané s*r*a*č*k*y sú v takej kvalite,ako keby to tu celé riadil rumun. Hlavne že za tie kanály chce nehorázne peniaze. Tu to presne vidno, že o verných zákaznikov (mám magio sat odkedy sa rozbehlo) ale len o peniažky. Nech sa čím skôr Telekom spamätá,lebo to s nami endopadne dobre. Mám také tušenie že magio sat čoskoro upadne, a budeme tu mať zdielané kraviny a v českej a alovenskej DIGI sa budú mať ako králi... Normálne mi je z tohoto tu do palču.  A nečakám nejakú reakciu, a ak hej tak v znení: Pekný deň prajem, Smichov,Telka,Prima Zoom atd. momentálne neplánujeme pridať do ponuky Magio sat. dakujeme za pochopenie.. pfuj!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Admini,čo teraz držite papule,čo sa neozivate?Neni čo k tomu dodať?Blbí zakaznik len plať aby sme sa mali ešte lepšie ako sa mame teraz.To je vaše kredo!Žijete len vďaka klamstiev a lží.Nech ešte uvidim nejakeho vašeho pošuka behať u nas v dedine,tak sa nezdržim.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

"V budúcnosti musíme konať tak, aby sme ponukou, kvalitou a cenou zaujali významné postavenie na plne liberalizovanom trhu telekomunikačných a informačných služieb. To dosiahneme len vtedy, keď budú naši zákazníci maximálne spokojní a keď bude ich počet stúpať. Vtedy budú spokojní aj naši akcionári i ja sám." Ing. Miroslav Majoroš, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Slovak Telekom, a.s.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tato odpoveď je dosť diplomatická pan Ing. Miroslav Majoroš . Čo chcete preto spraviť aby boli zákazníci spokojný a nevidím žiadne vyjadrenie prečo digi bolo zvýhodnené a dostalo viac CZ programov ako magio ??? Viac informácii sa človek dozvie na stránkach : zive.sk , parabola.cz alebo satelitnatv.sk ako na stránkach co má telekom ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den vsetkym, spolu s Digi sme vyuzili prilezitost mat spolocnu platformu, ku ktorej sa od 1.10. pridala aj Digi CZ. Vdaka tomu sme mohli zaradit CT 1 a CT 2 v HD kvalite, dalsie kanaly pribudnu coskoro. V tomto obdobi pridavame novy satelitny transponder, ktory nam umozni vysielat uz v kratkej dobe viac kanalov vo vyssej kvalite ako doteraz. Prosim vas preto o kratkodobe strpenie - na novom transponderi budeme v priebehu 1-2 tyzdnov. O vsetkych novinkach vas budeme informovat na tomto fore.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@juraj.bona Ahoj, otazka znela uplne inac, kedy sa dockame tych ceskych programov, ktore su uvedene v prispevku, a ktore je mozne naladit s novym FW v Digi SK aj v Magio Sate. Ak hovoris o novom TP asi mas na mysli 12723, ktory je uz do polovice zaplneny programami pre Digi Cz! Kedy sa dockame rok a pol slubovaneho XL balika, a hlavne Sport 1 HD a Sport 2 HD, ktore uz Digi CZ ma v rozsirenom baliku, nie v dalsom samostatnom HD baliku ako u vas, je zvlastne, ze platforma, ktora mala v CZ 130 000 zakaznikov sa bez problemov dokazala dohodnut s AMC a Telekom s dvoma platformami s tym mal problem? A podstatna vec, HD kanaly sa stavaju standardom u operatorov, pochopil to Skylink aj Freesat, len Telekom sa vida opacnou cestou, zbavuje sa programov v mpeg 4 a nahradzuje ich formatom mpeg2. Toto treba zakaznikom vysvetlit, preco z Digi a Magia robite opat rumunskeho operatora?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

naladil som na novej digi vsetky programy okrem ct sport,ide niekomu aj tento program?dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Pomaličky týždeň prešiel a je ticho....akcionári sú asi spokojný tak sa nič nerieši....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Skor je to len marketing. A ten to vidi tak, ze ak chcu ziskat ovecky pre digi, tak to musi byt lepsie, ako je momentalne magio sat, pripadne skylink. Vobec by som sa necudoval, ak by to v tomto stave ostalo rok. Potom to vymenia a ovecky pojdu do magio sat. Ukazkovy "konkurencny" boj.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den vsetkym, platforma Magia nesuvisi ohladom programovej struktury s Digi CZ - mame odlisne prava na vysielanie programov, niektore programy ani nemozeme vysielat kvoli autorskym pravam. Chceme a budeme doplnat dalsie programy, ale zaroven sa snazime vypinat tie, ktore medzicasom stratili na atraktivite.  To mozeme len v case, ked nam koncia kontrkaty s vysielatelmi.

verim ze vas ale potesi, ze od polnoci zaradujeme na Magiu IPTV aj Magiu SAT stanicu JOJ Cinema:

http://www.zive.sk/clanok/109126/joj-cinema-od-zajtra-v-ponuke-magio-magio-sat-a-digi-tv

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@juraj.bona Prosím ťa, prečítaj si, čo som sa ťa pýtal, ja hovorím o DIGI Slovakiaa tá takisto nemá vysielacie práva pre české programy na územie SR, okrem CT1, CT2, CT24 (člen EBU), kedže ich vysielatelia na to súhlas ani nedali a v ponuke ich majú. Síce neoficiálne, ale majú. Treba ľuďom povedať pravdu, že keby Magio využívalo pre svoju Službu kódovanie Nagravision 3, tak v ponuke už dávno sú. Toto je čistá diskriminácia Telekomu, ktorú si uplatňuje v dvoch svojich vlastniacich firmách. A to je Magio Sat drahšie. Už keď ste niečo dovrzali, tak dajte ľuďom možnosť prejsť do Digi bez zmluvnej pokuty a uvidíme, koľko to vaše slávne Magio Sat stratí zákazníkov. Juraj, bez urážky, na to, akú máš funkciu, tak takéto bludy čo píšeš, snáď nemôžeš myslieť ani zo srandy, nieto vážne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@juraj.bona Ešte, aby som nezabudol podotknúť, že asi nevieš čo hovoríš, teraz sú v Magio Sate programy Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, tie vám kedy dali súhlas? A ak chceš použiť argument, že je to TEST, tak potom môžete do TESTU pustiť aj ten zvyšok. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tanier nemám kde dať, tak mám MAGIO po tel.linke. A čo som vlastne chcel. Aha - JOJ Cinema mi vôbec nechýbalo, ale české TV -/CT sport, Prima ZOOM, Telka, FANDA, Smíchov/ to sú programy za ktorými mi srdce plače. A moja otázka - je aj NOVÁ DIGI po telefónnej linke? Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Už beží druhý týždeň od príspovku p. Bónu, ale zatiaľ žiadna zmena.. okrem joj cinema.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes je2 týždne od toho co  pan Bona napísal : na novom transponderi budeme v priebehu 1-2 tyzdnov ....Ale je stále o tom ticho ..
Bude dneska tá zmena alebo bol to len taký prístup ku zákazníkovi že niečo sľúbim ???? .....Sľubovať vie každí ale splniť  je ťažko a najme keď to napíše na fóre.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar