Zrušenie paušálu

Otázka

• 0

Dobrý deň, mám paušál Happy L, viazanosť mi končí presne o 2 mesiace, t. j. 6.12.2015..chcem sa opýtať či je možné zrušiť viazanosť iba o tie 2 mesiace alebo sa to dá spraviť aj skôr? Po prípade by som chcel vedieť aká by bola zmluvná pokuta za zrušenie paušálu. Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj Roman, ukoncenie zmluvy by malo byt az po skonceni viazanosti. Je tam ale mesacna vypovedna lehota, takze podat ziadost o ukoncenie mozes dat aj skor. Vies ake mas zuctovacie obdobie? Ak by si ukoncil pausal skor, urcite by ti nauctovali zmluvnu pokutu. Vysku mas, myslim, uvedenu aj na zmluve. Skus pozriet tam. Ak to nenajdes zavolaj na 0800 123 456, alebo im napis na chate. Vedia ti zavolat. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den.mam pausal a viazanost mi konci az niekedy v auguste buduceho roka. Operatorovy som pisal nech mi napisu vysku zmluvnej pokuty a oni mi odpisali ze by som platil plnu vysku.

Nema nahodou zmluvna pokuta klesajucu tendenciu?

Da sa nieco robit s tym ked pracujem v jednej dedine kde je strasne zly signal a skoro stale mam na mobile len tiesnovy hovor a niekedy mi napr.o 10:00 pride sms ze mi niekto o 09:00 volal?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mohol by mi niekto prosim vas odpovedat,lebo zda sa mi nefer ked mi pani z telekomu a mam do konca viazanosti 10 mesiacov napise ze zmluvna pokuta v plnej vyske.dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte cibik4, ak si zmluvu uzatvoril po 25.6.2014, zmluvna pokuta sa ti prepocitava alikvotne. Ak si ale uzatvoril predtymto datumom, tak sa ti bude uctovat cela. Pozri sa do zmluvy, kedy si ju uzatvaral.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto je hlupost podla mna. Ja som uzatvarala zmluvu 27.12.2015 a mam napisane v zmluve, ze tato suma sa bude znizovat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Bohuzial,takto ma telekom drzi "legalne"vo svojich pazravych pazuroch.A je to len a len moja vina.Ale platit 10 mesiacov do konca viazanosti to iste ako 23 mesiacov je chore.Dakujem Lusilienka za pomoc.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ospravedlnujem sa, opravila som rok. Mal to byt 2014 a Estrella december 2015 este nebol. :-) Pravdepodobne si myslela datum 27.12.2014 a toto spada do obdobia, kedy sa uz prepocitavala zmluvna pokuta alikvotne, tak ako som napisala. Cize nie v plnej sume. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zákazník ked uzavral zmluvu o poskytovaní verejnej služby Spoločnostou Slovak Telekom, a.s. nieje možne umožniť na odpustenie zrušenia zmluvy. pokial zakaznik chce zrušiť zmluvu, je tam vygenerovanie zmluvnej pokuty ktora je 248,95 €

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Urcite to je mozne zrusit bez pokuty! Len telekomu to takto vyhovuje ze by odomna dostali 250 eur.Napr.ked mal happy pomenene datove balicky tak to mi automaticky zvysili objem volnych dat.Ale ked sa da ali po novom klesajuce zmluvne pokuty,tak to je vsetko po starom ok a v poriadku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne sa napr nepacilo, ked som chcela zrusit pausal, vyslovene som pani povedala ze nemusi nikam volat ze ho chcem zrusit, tak ona mi povedala ze musi.. samozrejme sa ma snazili ohurit ponukou typu prejdite na bez zavazkov.. nezobrala som to a pausal zrusila..

Ak raz ako zakaznik poviem ze chcem zrusit definitivne nechapem o co sa este snazia.. V najblizsich dnoch idem zrusit aj druhy pausal,aby som po skonceni viazanosti nemusela platit este mesiac navyse kvoli vypovednej lehote.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
mne bolo povedane ze mozem zadat vypoved v predposlednom fakturacnom obdobi, a tým padom to posledne bude v ramci vypovednej lehoty,takze nebudem platit ziadny mesiac navyse.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar