Filmbox videopožičovňa

Otázka

• 0

Zdravím, nevie mi niekto povedať ako je to s tou FilmBox požičovňou ? ;) 

Myslím že by to malo byť to isté čo HBO požičovňa (čiže mám balík tak mám aj požičovňu zadara, inak Super vec).

Mám aktivované balíčky medzi ktorými je aj Filmový ktorý obsahuje kanál FilmBox, tak by mala fungovať aj požičovňa nie ? No ale keď som tam kukal, tak sa nedal kuknúť žiadny film. 

Potom som tam našiel niečo (myslím že FilmBox kino to bolo), čo sa dalo ako vypožičiať za 0 € ( písalo že táto položka nebude účtovaná). Tá položka (FilmBox kino) zmizla a zrazu sa filmy dajú púšťať ;). 

Len je to zadara ? Alebo to fičí inak ako HBO požičovňa. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Balíček Filmový prémium už neexistuje. Na stránkach telekomu nieje ale cez Magio TV - Viac TV kanálov je v ponuke. Tak som volal do Telekomu a vraj to v Magio TV nieje aktualizované.  To sú tie vynikajúce služby.

Filmbox plus, prémium, HD je možné objednať iba v balíčku XL. Takže Filmbox kino je iba pre balíček XL.

HBO kino je pre platiteľov balíčka HBO + Cinemax.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj,

Nemal by byť dôvod aby to bolo komplikované, máš možnosť sledovať TV kanál a máš prístup k filmom videopožičovne tej istej spoločnosti .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Filmbox kino je prístupný pre predplatiteľov balíka Filmový prémium

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám Magio Televiziu XL samozrejme obsahujúcu kanál Filmbox, mám prístup k filmom Filmbox kina.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Filmový Premium nieje ;) je iba klasický programový filmový balík tak ako je napr. hudobný....či? Aspoň tak píšu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by si mal za vypozicanie platit, pred nauctovanim by sa ti asi 2x zobrazila info, ze pozeranie bude spoplatnene a v akej vyske. Ak sa nic nezobrazilo, kludne pozeraj :smileywink:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

s Filmbox Kino je to ako s HBO Kino. Je sucastou balika Filmový premium. Ten sa dá doobjednať samostatne alebo je súčasťou balíka XL (Najviac). Ked má niekto len programový balik Filmový (čiže nie Filmovy premium) tomu Filmox Kino nepojde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar