MagioGo problém s Firefox 41.0.1 - nie je možné ho používať

Otázka

• 0

Dobrý deň,

dnes sa celý deň trápim s rozchodením MagioGo pod Firefoxom. Plugin som niekoľko krát nainštaloval, a potom odinštaloval. Bez úspechu - obvykle vždy keď otvorím stránku so Živým vysielaním tak firefox zamrzne a po čase sa ukáže informácia, že plugin neodpovedá a že môžem ďalej čakať alebo ho deaktivovať.

Niekedy sa mi naveľa podarilo rozbehať aj obrazovku s logami staníc, no keď kliknem na akúkoľvek nič sa nedeje. Len krátky preblesk načítania a potom nič, žiadna chyba.

Používam Win7 a posledny Firefox.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

@viliam.machyniak cize uz ti vsetko ide ako ma? Ked si si sam uz aj odpovedal, mozes si to sam dat aj ako riesenie :D 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak si odpoviem sám :).

Problém bol v programe McAfee Intrusion Detection and Firewall. Po deaktivovaní sa streaming rozbehol. Je veľmi čudné, prečo ten plugin komunikuje na portoch, ktoré sú v McAfee ako prednastavené zakazané.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím,

môžem poprosiť o pomoc pri inštalovaním Verimatrix pluginu na Firefox v PC?

Všetko funguje dobre na mojom Tablete, avšak na PC nemôžem nainštalovať ViewRightWebInstaller Verimatrix plugin na Magiogo. Prihlásenie na Magiogo nie je problém, avšak pýta mi to ten plugin opäť. Stiahnem to, ale nemôžem previesť inštaláciu, píše Remove. Skúšal som aj vypnúť Firewall v AVG.

Poprosím u pomoc.

Vopred ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar