aktivácia easy pecka

Otázka

• 0

Mám novú kartu easy pecka. Ako ju aktivujem?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj ondrobb, ak si kartu kupil v telekome, tak by ti malo stacit zavolat na 123 50. Potom by sa ti mala karta zaregistrovat. Skus este pripadne pred zavolanim vypnut a zapnut telefon.  Kartu ti dorucil kurier? Alebo si ju kupoval na predajni?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím, že karta by sa mala aktivovať vložením do zariadenia, zadaním PIN kódu.

V prípade, že by to nešlo stačí uskutočniť hovor prípadne zaslať sms.

( opravte ma, ak sa mýlim )

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vložil som kartu, zadal som PIN kód. Pokúšal som sa telefonovať aj poslať textovú správu. Nič z toho nefunguje. (Hovor mi hneď zloží a pri správe mi napíše, že sa ju nepodarilo odoslať.) Zavolal som na "číslo" *111# kvôli zisteniu hodnoty kreditu, ale odpoveď bol: Lutujeme, sluzba nie je aktivna. Neviem čo s tým. :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, ja mám presne tento istý problém, žiadnym spôsobom nemôžem aktivovať novú Easy kartu.

Kôli tomu som ju osobne kuoval na predajni aby to bolo rýchlejšie a neobjednával som ju cez internet.

Zaplatil som 9€ a obetoval tých 4.50€ keby som ju bol objednal cez kuriéra.

Vyskúšal som už všetko čo popisuje ondrobb

Z druhého telefónu s TESCO Mobile som zavolal na zákaznícku linku a tam mi povedali, že mám čakať.

Už to začína byť trapné. V pondelok ráno som si kúpil simku priamo na predajni, dnes je piatok a stále nemôžem volať.

Ešte šťastie, že som sa nedal zlákať na nejaký paušál. Neviem si predstaviť, že by som mal riešiť takéto problémy s paušálom s 2-ročnou viazanosťou a 2 roky sa takto rozčuľovať ... Od Telekomu som zatiaľ doteraz nič nemal, ale čo som mal Orange a Tesco, tak tam neboli absolútne žiadne problémy a aktivácia bola na počkanie priamo v predajni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar