Magio Go ViewRight

Otázka

• 0

Dobry den, mam Magio Go. Som z toho tak sklamany ako asi z nicoho.

Nepodporuje to Chrome, na Safari to obcas ide obcas nejde. Na Firefoxe to ide ale iba na pc alebo Macu aj to az po nainstalovani ViewRight pluginu.

Ked mas Linux mozes sa aj roztrhat lebo ViewRight pre Linux nie je.

Aplikacia na iOS 9 nefunguje.

Preco nezrusite ten hnusny skaredy ViewRight, alebo nespravite aspon nieco aby to islo aj pod Linuxom alebo akymkolvek OS bez skaredeho hnusneho pluginu?

Ja chcem len pozerat TV a nie instalovat plugin, prehliedace a testovat kde mi to pojde kde nie.

O nepodpore iOS 9 sa radsej ani nevyjadrujem.

Zatial je to velmi velmi nevyladeny produkt ktory je na trhu velmi dlho....

Zelal by som si aby to bolo tak ze otvorim akykolvek moderny browser prihlasim sa do Magio Go a mozem pozerat a nemusim nic instalovat ani skusat.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @iser , skus si kliknut nabuduce o temu nizsie, toto by som nezvaloval na Telekom, kedze google sa rozhodol nepouzivat tento doplnok a iOS vydat aktualizaciu , dovtedy vsetky islo ako ma :) ak troska pohladas najdes aj info ze riesia tento problem :)

magio-go-werimatrix

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Riesia tento problem je pekne...

Ale to ze vedia skoro pol roka dopredu o tom ze bude iOS 9 a mozu to otestovat a pekne cele priniest v den vydania alebo aspon tyzdni vydania iOS 9 tak to uz je jedno.

A nie aby to bolo stylom zatial to ide zatial platia ked nepojde tak sa na to mozno pozreme. (UPDATE NO ETA)

To iste s tym pluginom dobre vedia ze je to stara nezabezpecena technologia..... Ale vsak preco by to mali menit... Za to moze Google lebo to zakazal? Vdaka bohu ze to zakazal. Chcel si napisat aj ze za to moze Linux? Lebo tam ten plugin neni vobec?

Na to ze je to platena sluzba by to malo byt seamless. A nie toto, vyzera to ako projekt studenta ktory nema cas na update lebo ide skuskove obdobie.

Malo by to fungovat tak ze na akomkolvek OS zapnem akykolvek browser a sluzba ide bez toho aby som ja ako uzivatel nieco riesil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neschopný telekom, čo k tomu dodať....

Čakajú zrejme na to kým doplnok zakážu všetky prehliadače, Opera už dáva hlášku že prestane podporovať doplnok.

Spravte aplikáciu ako má Antik vo windows store.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano presne môj názor. V pc treba laborovať aby to išlo treba inštalovať prehliadač za prehliadačom a skúšať. Malo by to ísť hneď na akompkoľvek prehliadači. A používam Windows Phone a tam nula, bez šance. Ľutujem že som si túto službu objednal. Aspon napíšte či majitelia Windows Phonov sa niekedy dožijú nejakej aplikácie. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte @peter.jancoo.ico, @Michal Snopko a @iser , danú situáciu neustále sledujeme. Využívať Magio GO môžete prostredníctvom internetových prehliadačov Opera a Firefox. Hľadáme riešenie, ktoré umožní sledovanie Magio GO v internetovom prehliadači Google Chrome. 

Magio GO pre Windows Phone aktuálne neplánujeme ale moniturujeme platformu a v prípade pozitívneho vývoja ju nasadíme. 

Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No tak to je pre mňa dosť zlá správa ohľadom platformy pre Windows Phone. Telekom má u mňa ďalšie mínus v zozname.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar