Príchod 4. operátora a čo nato TELEKOM?

Otázka

• 0

Ahojte Telekomáci,

takže dnes sa dozvieme všetko potrebné, čo pre nás nachystal 4. operátor. Vstupuje na trh teda od zajtra 5.10.2015 a predstaví sa formou predplatenky. Zatiaľ pre nás nachystal 0,04€ / min hovory, 0,04 € sms, 1 GB / 1,00 € atď .. už len z týchto predností vidieť, že ponuka bude určite lákavá a je nad ňou hodno porozmýšľať.  Teraz nám Telekomákom hlavne tým, čo využívajú predplatenku EASY zvážiť, či sa ešte stále u neho oplatí ostať a či mi ponúkne to čo potrebujem. 

Mňa osobne zamrzelo zrušenie EASY TIME, FREE to bola výhodná predplatenka, PECKA tiež nie je naskladaná zle, ale benefit max 0,50 € na deň nie je pre každého.  Takže ak teda TELEKOM s predplatenkou nevymyslí niečo, myslím si, že nový operátor "Štvorka" zadupe EASY na plnej čiare. Už len na porovnanie 0,04 vs. 0,09 .. a hlavne internet 1GB / 1€ vs 5,99 € / 1GB ... Je to už len na zvážení samotného Telekomu .. som zvedaví, ako 4. operátor zmení formovanie predplateniek u všetkých operátorov a aké zmeny si pre nás pripravia, aby si nás ešte udržali. 

S pozdravom Aďo

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Tlačovka je dnes o 14:30, tak uvidíme, s čím všetkým prídu, ale už teraz som viacmenej presvedčený, že 3 čísla s EASY Peckou prenášam, pretože to je čistá zlodejina, kredit 7 eur je preč behom pár dní.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predtym, nez sa rozhodnete preniest si cisla, mozno by bolo dobre si pozriet vsetky pre a proti. Kde vsade maju pokrytie, a ci vobec kredit, ktory si dobijete budete moct vobec realne vyuzit. Treba si precitat na internete vsetky dostupne info :-). Vsetko ukaze az cas. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lusilienka Samozrejme sme si prečítali, bohužial realita je taká, že Pecka je najdrahšia predplatenka na trhu

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď sa doteraz dalo iba za 0,13 €, 0,09 €, 0,07 čisté zdieranie .. a zrazu sa dá aj za 0,04 € .. pekne sa na nás nahrabali ... treba im ukázať, že sa to dá aj lacnejšie a nie také dlhé zdieranie .. a nie len pecka ale aj o2 fér sú najdrahšie predplatenky

Dokonca Funfón ide znížiť ceny hovorov a sms .. takže uvidíme, či telekom alebo o2 sa pridajú, ale to ťažko pochybujem majú verné ovečky a to im stačí platiť do blba :D kokos 0,13 € vs 0,04 trikrát lacnejšie :D

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@Lusilienka vždy si prečîtam a zvážim do čoho idem. V Telekome bola zatiaľ výhodná Easy Free z 2GB internetom za 5€ a bonusom za dobitie. Easy Pecka je chyták na bubáky.
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@75lubo Novinky chystá aj Funfón, tak dúfajme, že sa zobudia aj v Telekome, pretože momentálne majú s Easy Peckou najhoršiu ponuku na trhu, aspoň keby po prvej minute vo vlastnej sieti mali zadarmo, tak ako to má O2, lebo benefit 50 centov za deň je pri 4 operatoroch 2 eura za den a skutocne nemienim dať za mesiac 60 eur za kredit

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Centovka je vlastne fup 1000 minút za 10€ do všetkých sieti. Akurát som to aktivoval mame.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Easy rozhodne nie je vhodna na kazdodenne vykecavanie vo vsetkych sietach. Nato su ine moznosti. Inak je to max denne az 5 x 50 c = 2,5€. K 4 sietam treba pripocitat este internet.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

4ka je hitom Vianočnej ponuky. Za dva týždne už má 25 000 zákazníkov.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tak už to neplatí. 4ka ma už 70 000 zákazníkov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar