Kedy pripravíte výhodnejší paušál s nekonečnými hovormi, sms a 3-4 G internetu za cenu 20/25€?

Otázka

• 0

Pekný deň prajem. Túto otázku by som sa Vás rada opýtala, pretože som nespokojná s paušálmi u všetkých mobilných operátorov, lebo sú v podstate všade isté a nikto nechce ísť dole cenou, a preto by ste konečne mohli urobiť krok k ľuďom. Na to aké máme nízke platy by sa mohli ceny paušálov znížiť, pretože za paušál, ktorý zahŕňa naozaj všetko je 40 € naozaj vysoká cena. A keď konečne nájdem u Vás paušál za 30 € (čo je aj tak dosť) dáte tam v pohode internet, sms neobmedzene a hovory 250 minút, čo by som skôr naopak privítala. Alebo dáte neobmedzené hovory a sms za 0,10 € čo už je prijateľnejšie, ale zas tam dáte malý internet - len 500 mb, čo človek rýchlo minie. Čiže, keď človek preferuje neobmedzené hovory (alebo prípadne viac minúť a veľký internet, tak je nútený zobrať paušál za 40 €, čo je naozaj dosť veľa. A preto sa skúste zamyslieť nad tým, ako by srte sa konečne mohli priblížiť ľuďom a dať im paušál za 20 alebo najviac 25 € (prípadne 15) s neobmedzenými hovormi, sms (prípadne sms obmedzenými) a veľkým internetom (4000mb napríklad). A čo ma dosť teraz zamrzelo je podľa Vás prechod na tzv. "VÝHODNEJŠIU PECKU" zo super predchádzajúcej Easy karty. Vtedy som si 2krát dobila kredit a mala za 20 € dostačujúcich hovorov a internet na mesiac. Teraz môžem za mesiac zaplatiť 10 - 15 € len za internet a ďalších neviem koľko € za hovory. Čiže ste prešli zo super ponuky na zlú ponuku :/ (čo je jasné, že biznis, aby ste ľudí prinútili prejsť na paušál a platiť Vám viac :/) Tak naozaj skúste popremýšľať nad niečim výhodným za 15/20 (prinajhoršom 25 € s neobmedzenými hovormi, smsm a veľkým internetom) Myslím si, že by k Vám prišlo viac ľudí. Ďakujem za odpoveď a prajem príjemný deň :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0
Ja myslim ze telekom asi nepotrebuje ziskavat novich zakaznikov, je to velka spolocnost a budu zlacnovat az ked im potecie do topanok...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, ka sa chcem podeliť alebo skor pochvalit s mojim paušalom od ST. Volali mi z nejakeho call centra a ponukli mi za 10€ neob.telefonovanie 1000min. na volania do EU a 50mb internet a ktomu som este vyuzila moznost platit len 5€ za to vsetko a to tak ze som odporucila dvoch kamaratov na prenos cisla takze som max.spokojna. Ak vám bude niekto z toho call centra volat urcite ponuku vyuzite

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar