Verný zákazník

Otázka

• 0

Dobrý deň

Moja otázka znie: Som v Telekome cca 10-11 rokov a ako neštandardnú ponuku mi Telekom ponukol zľavu z paušalu 2 eura, t.j. na 2 roky 48 eur.Chcem sa teda opýtať či si myslíte,že ta smiešna zľava,za to čo som Vám za ten čas zaplatil je ok???

Ďakujem Jozef

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

2 % zľava za viac ako 18 mesiacov
4 % zľava za viac ako 4 roky
6 % zľava za viac ako 7 rokov
10 % zľava za viac ako 10 rokov
12 % zľava za viac ako 15 rokov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak je rec o vernostnej zlave, treba mysliet na to, ze jej vyska zalezi od toho, kolko je aktivne cislo, ktore sa predlzuje. Nie od toho ako dlho si zakaznikom Telekomu

Inštruktor, poraď keď...

som v Euroteli, T Come, Telekome od roku nov.1996 a r 1999. Takže číslo 1. je aktívne od roku 1996  tj 19 rokov ,

č 2. od . r 1999 tj 16 rokov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ak sa nemýlim, tak to platí iba prvý rok. potom buď si necháš happy XS za 9,99, alebo prejdeš na ten rok na XL za 39,99. ak by to bolo počas celých dvoch rokov za 9,99 XLko, tak by som to okamžite bral.
mne bolo v sobotu na predajni v BB ponúknuté happy XL za 26€ na dva roky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo tak využiť ponuku z call centra za 9.99€ akciu Viac za menej to znamená XL za cenu XS

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja som zase riešil zopár mesiacov veci co telekom pokazil. Bol som ich verný zákazník ale keď pokazili už moju 3 objednávku tak som povedal dosť . Nepripadal som si ako ich verný zákazník a tie postoje čo mali a tie reklamácie čo boli ....no to je na dlho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som bol včera v Telekome, lebo mi končí viazanosť. Povedal som čo chcem, predávčka povedala OK, zavolala niekomu a dostal som znova dobrú ponuku. Asi len treba nájsť osobu, ktorá je ochotná pomocť.

P.S.: bolo to v Senci.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak je rec o vernostnej zlave, treba mysliet na to, ze jej vyska zalezi od toho, kolko je aktivne cislo, ktore sa predlzuje. Nie od toho ako dlho si zakaznikom Telekomu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som v Telekome od r 1996 manželka od 1999.

Odvtedy mi suita narástla na 4 paušály + 3 bez záväzkov + pevný internet+ XSmini ktorý mám 3dni a idem ho zajtra vrátiť / 2 simky mám na chalupe a chate a jednu platím mame/. V januári končía dva programy Podla seba Naj a XL volania. 

Ponuka od Telekomu je čudnáááááá

XL volania + 500MB data + MT 25€,    teraz za 25,44 € + MT 

PS3N za 10€= 200 min,100MB data + MT,   teraz Happy M =150min,500MB data, nekonečné SMS za 14,44€  bez MT 

PS1N za 10€= 50min + neobmedzený internet  /riešenie : Happy M + dokúpiť si  SURF 1000 za 6€. Celkom 26€ s DPH bez MT / ale teraz čakám na ponuku.

Tieto 3 paušály končia 5.1. 2016. 

*

Internet mám neobmedzený 25mbps za 12€.  IMAFEX je inštalovaný v dome rýchlosť 60mbps za 10€. Pripojiť sa môžem aj zajtra. Moji výpalníci 19 a 16 rokov začali tančiť tance radosti !!!

====

Ak nedostanem ústretovú ponuku pre VERNÝ v decembri  prejdem so siedmimi číslami do štvorky a na tom za štyri lepsie. MT si kúpim podľa potreby, zatiaľ s MT pohoda.

ALE NECHCEM ODÍSŤ - SOM PATRIOT !!!

Igoca

edit: oprava diakritiky, pravopisu a zmiernenie ostrého tónu odstránením bold fontov !!! a ???

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

0,40€ za 10 rokov? nech pocitam, ako pocitam, je to hlupost, bud je zle uvedena dlzka rokov, alebo cena zlavy, ani pri jednom programe ci s telefonom, alebo bez mi taka cena nevychadza ... a to som si dala namahu rucne to prepocitat ku kazdemu programu ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nie, nieje smiesna, ja som dostal 0,40€ po 10 rokoch :D :D
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar