SPORT 1 HD a kam sa uberáš Magio Sat?

Otázka

• 0

Takže vážení páni z Telekomu, bolo by načase, keby ste sa tam na tej Bajkalskej zobudili, odnes Sport 1 HD z vašej kapacity v Novej Digi Cz a tu dookola len tvrdíte ako sa niečo nedá, aké je to drahé a podobne.... Mimochodom o zdegradovanej kvalite, keď okrem športových staníc je takmer celá platená ponuka zdieľaná od Freesatu a rumunskej Digi, je asi škoda písať ,pretože to, čo ste dorobili z tejto platformy, tak to je na zaplakanie, pozerať dokumentárný kanál (Animal Planet) v rozlíšení 544x576i na 102 cm LED TV je priam gigantický zážitok, na TA 3 pri poklese bitrate už nedokážem ani ten na spodku obrazovky bežiaci titulok prečítať.... To ak sa ide platforma uberať týmto smerom, odporúčam davať novým zákazníkom pri podpise novej zmluvy ako BONUS 3D okuliare, aby ten hnus náhodou nevideli, a do 14 dní vám nevypovedali zmluvu. Dokonca aj pri slovenských staniciach bolo upravené rozlíšenie zo 720x576i na 704x576i. Je rok 2015, francuzsky operator prestal pri svojich kanaloch uvadzať nazov HD, pretože má takmer celú ponuku v HD a považuje ho za samozrejmosť a vy sa tu idete vytešovať, keď zaradíte jeden detský kanál, ktorý ako ste ospevovali, tak stojí prakticky za jedno veľké kulové, tie staré rozprávky sú fajn, ale pri zvyšku obsahu deti prepinaju na moderny obsah, aky ma Minimax, Megamax a Nickelodeon. Keď som si dával Magio Sat, boli ste na Amose a všetky programy boli v mpeg4, teraz je takmer celá platená ponuka v mpeg 2, v kvalite VHS, Vaša jediná výhoda sú teda už len Digisporty, ktoré takisto prešli akousi redukčnou diétou. Vcelku sa to dá zhodnotiť aj keď nerád, ale človeku, ktorý nemá zmysel pre šport, by som Magio Sat už neodporučil. To čo sa s touto platformou začalo diať, odkedy ste sa rozhodli prevádzkovať českú Digi, to nemá obdoby. Treba rýchlo vytriezveť, lebo mnoho ľudí po konci viazanosti asi obetuje aj Premier League a vydá sa iným smerom, ktorý by mal byť v roku 2015 štandardom a nie Vami v poslednom čase predvádzanou utópiou.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0
Suhlasim s Milošom su obrazovo kvalitnejsi satelitny operatori.Do roka budete mat v magio sat o polku zakaznikou menej.Po skonceni zmluvy urcite budu uvazovat o lepsom hlavne kvalitnejsom obraze.Od 80 uhlopriecky na modernych tv je to hnus.Brat ma 120 iba full hd nie uhd 4k co uz sa predavaju a obraz je katastrofalnejsi ako na strych crt za analogu v dobe komunyzmu.A je rozhodnuty ze zmeni sat operatora.Magio sat veeeelmi pozadu oproti ostatnym.hmmm a TV no nase deti uz to nepozeraju sama gorila onicom povedia.haha ked to deti tak hodnotia tak neni ocom.Nudne a nebavi ich pozerat kaxdy den to iste.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tv Ťuki som mal namysli tym TV .Ozaj dookola ziadne nove rozpravkove seriali a verte ze deti sa velmi rychlo prejedia toho isteho denno denne.Chcelo by to aspon raz za dva tyzdne menit s inymi serialmi a rozpravkovymi postavickami.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio a Digi na Slovensku je odpisane.Teraz sa budu sustreďovať len na Česky trh.Tam maju omnho viacej zakaznikov.Tu sme im ukradnuty.Kvalita bude v čechach omnoho lepšia ako u nas,tak ako programova, tak aj vysielenim kvality obrazu.Je to obyčajna banda,ktora z nas žmyka len peniaze za ich braky!Neni su schopny s nami ani komunikovať tu na fore.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom, už keď ste sa dali na to prevádzkovanie Digi CZ, tak balík Maxi u Novej Digi CZ vyzerá takto, obdoba Magio Sat L, takže u Vás to nejde, v CZ to ide, žiadny plateny HD balík, v ktorom prakticky nič nie je, ale štandartne HD programy priamo v balíkoch. AKO PLATIACI ZÁKAZNÍCI BUDEME RAZ A OPäŤ ČAKAŤ NA VYJADRENIE NIEKOHO KOMPETENTNĚHO, NIE NASTRČENÉHO ADMINA, KTORÉMU NEDÁTE RELEVANTNÉ INFORMÁCIE A POTOM PÍŠE OTREPANÉ FORMULKY Z INTERNÉHO MANUÁLU.

Digi cz.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Úplne súhlasím, Telekom mal jedinečnú príležitosť kúpiť La Ligu pre Digisporty ale teraz rozšírenie športovej alebo celkovej ponuky nie je na programe dňa. Ide o rozšírenie do ČR, nie je tajomstvom, že s Lamou sú si veľmi blízki a tak ďalšie peniažky. Ale využiť to pre dobro každého zákazníka a spustiť kanály, ktoré vlastní ST na svojich kapacitách aj pre územie SR, to zavaruj...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V čechach maju v novej Digi v zakladnom baliku obidva EurosportyHD,a u nas **piip**.Kašlať na ich prašive Magio,rychlo od nich preč,kym neni neskoro. A vy admini čo žerete z našich peňazi,ste ešte malo nažraty,keď stale mlčite?By som bol zvedavy kery **piip** a začo vas platí!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked to porovnam, tak v baliku Maxi v CZ, u nas balik L maju aj oba Digisporty v HD

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miloš Martovič@Stano76 nedá mi nesúhlasiť. Žiaľ obdobne je to aj v IPTV. Keď som v januári podpisoval zmluvu, tak za úplne inej programovej ponuke ako je teraz. Telekom si vyhradil právo, že ak odstúpim zaplatím akési odstupne. Ale čo mi zaplatí Telekom, keď sa takto diletantsky správa? je normálne aby sa programová štruktúra zmenila ne nepozerateľný brak? môj prestup k Telekomu bol že ponúkal viac ako môj predchádzajúci provajder, žiaľ tento krok teraz ľutujem... a sranda je že bez funkčnej siete Telekomu si nedokážete ani len pozrieť čo ste si dali nahrať.. 3x fuj Telekom.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz