joj cinema konecne

Otázka

6 odpovedí na túto otázku

• 0

@laky123 , tu mas o joj cinema cele vlakno aj s aktualnym vyjadrenim admina

Btw: nevidim dovod, preco by to davali len na satelit 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0
laky 123.Pozri si.Televizne programy/raster.O joj cinema ze bude v magio sa tam pise uz dva dni.Mozno sa tam viac docitas.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

soraaaaaaaac som si to nevsimol....fakt sorry 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

laky 123.nic v pohode.som to napisal len aby si vedel ze tam najdes viac info.S.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No tak, že ako by som začal už dlchšie dobu sledujem naozaj pozorne ako ste tlačil telecom do to ho aby pridal do ponuky Joj Cinema tak je to tu od dnes na pozící 127. nezabudnúť reštartovať magio box. Tež som zvedavý či to budete tak sledovať ako ste si to žiadali. Podla mňa telecom kokrétne magio televízia naozaj robý maximum pre zákazníka nie len v programovaj štruktúre napríklad: U nás pred cca mesiacom pri rekoštrukcií potrubia firma ktore ja pri prácach podarilo preseknúť optiku tak telekom ešte v ten deň večer pracovan na oprave na druhý deň  ráno už fúkali na novo optiku co sa za plnejprevácky nerobý tak že od  15:20h sa stala porucha a bola octránená na novo urobená a do prevácky spustená 15:00h nasledujúceho dňa. preto si myslím, že naozaj telecom je super a platí sa naozaj málo a minimálne vypadne mňe osobne ešte nevypadlo ani raz Ďakujeme telecom za nový kanál.  

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@novansky.richard ako tak čítam Tvoj príspevok, tak neviem či si bol vzorný zväzák, alebo si len lojálny zamestnanec Telekomu. no ale aj tak, nechápem čo je na tom maximálne...keď tu to trvá vždy maximálne dlho a vždy pod tlakom.. (teraz myslím magio TV, lebo čo sa týka ostatných služieb to nemám pripomienky). Ak to sleduješ pozorne tak vieš o čom píšem... ak nie, tak čakaj maximálne tri mesiace a potom sa ozvy. Aby si bol v obraze tak si prečítaj toto..

http://www.zive.sk/clanok/105497/joj-cinema-kto-ju-chce-zaradit

Tam kde iný už vysielali a menší hráči na trhu tak telekom stále rokoval...

PS: stačí ak ten istý príspevok dáš iba do jedného vlákna... nie si Stephen King, ale sme sa tešili na Tvoj nový príbeh.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz