Zmena paušálu.

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Prišla mi sms , že mi bude môj paušál od 8.10. automaticky zmeneny na iný- výhodnejší:) Rada by som vedela preco a na základe  čoho ??? Viazanosť mi končí až v novembri a ja to nepotrebujem a nechcem.

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň. Skúste sem napísať bližšie info, aký paušál máte a na aký ho chcú zmeniť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Inka7, pocula som, ze stare programy rusia a ponukaju moznost prejst na nove programy Happy. Takze pravdepodobne ide o tuto zmenu. Ale ako pise Luboš, napis blizsie info, aky mas teraz program a co ti konkretne prislo v sms. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám  200naj  a chcu ho zmeniť na Happy S za nezmenenú cenu. Napísali, že ho zmenia automaticky, je výhodnejší,ale ja to teraz nechcem. A v zmluve nič také nemám. Som takmer 20r. zákazník v Telekome a určite chcem niečo iné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A preco ho nechces, ked je vyhodnejsi? :-). V zmluve mas uvedene iba to, pri com si  uzatvarala zmluvu. Ak chces nejaky iny program, skus zavolat na 0800 123 456, alebo napis na chate na ich stranke www.telekom.sk. Pripadne vyskusaj na predajni :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prepáčte, ale ja tu neriešim či chcem taký, alebo onaký paušál.  Ja sa pýtam, z akého dôvodu a podľa akej zmluvy mi ho zmenia automaticky, keď v tej mojej nič take nie je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar