Niet nad Telekom.

Otázka

• 0

Zdravím, rád by som sa podelil o osobnú skúsenosť, ktorú som od firmy Telekom nečakal . 

Začiatkom tohto roku som predĺžil viazanosť a využil možnosť zotrvať na paušále bez využitia možnosti zobrať si nový telefón. Čo čert nechcel, teraz sa mi telefón pokazil, nedá sa opraviť a som donútený obstarať si nový. Aké bolo moje prvé prekvapenie, keď  mi na pobočke oznámili, že mám problém, nakoľko mám viazanosť paušálu a v priebehu paušálu sa nedá zobrať nový telefón, ani opätovne obnoviť viazanosť s novým mobilom. Preto som napísal na zákaznícku linku, kde som vysvetlil moju situáciu a prekvapenie, že ako dlhoročnému a bezproblémovému klientovi nie je možné výjsť v ústrety pri banálnom probléme. Uviedol som, že budem zvažovať možnosť ukončiť dlhoročnú spoluprácu s Telekomom aj za cenu prípadnej zmluvnej pokuty pri predčasnom ukončení paušálu. Aké bolo moje druhé prekvapenie, keď som dostal odpoveď : 

... chapem dovody, pre ktore nas ziadate o kupu noveho mobilneho telefonu.

Vasej ziadosti o jeho kupu k cislu xxxxxxxx, zial, nemozeme vyhoviet z dovodu, ze pri tomto evidujeme zmluvnu viazanost vyplyvajucu zo spisaneho Dodatku az do 26. 02. 2017. V tomto zaroven uvadzame, ze pri predcasnom ukonceni jeho platnosti Vam douctujeme zmluvnu pokutu v aktualnej vyske 107,52 EUR.

Preto v pripade, ak suhlasite s jej douctovanim a nadalej trvate na Vasej ziadosti, zaslite nam, prosim, pisomny suhlas potvrdeny Vasim podpisom.

Smutné.... vyzerá to , že asi budem nútený naozaj opustiť po dlhých rokoch Telekom a poďakovať za doterajšie služby. (jeden klient - žiadny klient) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @milanmvsr, mrzí ma, že sa ti pokazil telefón. Viazanosťou s paušálom bez telefónu získava zákazník navyše aj iné výhody, najčastejšie zľavu z ceny programu.

Ako sme ti aj v odpovedi na podnet písali, počas platnosti Dodatku nie je možné zmluvu vypovedať bez pokuty a podpísať novú.

Ďakujem za pochopenie.

Vierka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dobrý deň, jediná výhoda zvýhodnenia paušálu je tá, ak sa človek nezaviaže kúpou mobilného telefónu. Nerozumiem, prečo ste vôbec strácal čas a nervy s vyjednávaním o niečom, čo nie je možné. Mal ste nabehnúť do predajne s mobilmi, outletu či na internet a v cene zmluvnej pokuty si kúpiť mobil.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar