údajné volania na audiotextové/spoplatnené čísla

Otázka

• 0

nazdar, chcem sa vás opýtať či má niekto podobnú skúsenosť:

moja mesačná sadzba je 19.99€, ale už dlhšiu dobu vždy platím 20€ aj nejaké centy (20.06€, 20.14€ a takéto sumy) a popri tom 250 minúť čo mám v paušály do všetkých sietí neprevolám. volal som na linku zákazníkom, že sú to vraj hovory na nejako extra spoplatnené čísla. nie som si toho vededomí, že by som niekde každý mesiac volal. výpis volaných čísel, si dávať nechcem, lebo to stojí nejako 3€ či kolko...

smutné, že v orange si vo vlastne zóne viete presne pozrieť odchádzajúce hovory podla čísel, a telekom to špeciálne účtuje nemalou sumou!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

už vyriešené. pani/slečna bola na linke služieb zákazníkov ochotná, nestálo ma to nič. nakoniec to bolo telefónne číslo na taxi u nás v BB, takzvané skrátené telefónne číslo, tak som si ho hneď zmenil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nazdar, nevolal si nahodou na nejake infolinky, alebo ine asistentske linky - zistovanie tel. cisel, cestovny poriadok, sutaze, hry, atd? Toto vsetko nemas zahrnute do volnych minut v ramci SR, ale navyse. Ak chces, tak najlacnejsi podrobny vypis mas v elektronickej forme - do mailu za 1,20€. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdravím nie, nevolal. ani na čísla typu 0800, 0850.  1,20 to je síce pekné, ale keď to vynásobím x6 mesiacov tak to je trošku už väčšia sumička.

takže sa to asi ani nedozviem...

čo sa týka cestovných poriadkov a telefónnych čísel, tak na to mám internet v mobile :) nebudem predsa volať na extra spoplatnené čísla

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Akurát som si pozrel spotrebu. Mám predvolených 155 z 250 minút a už tam mám zase, že prevolané nad voľné 1...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez si myslim, ze to bude za volanie na linku so specialnou tarifou tak ako ti pisal JürgenVonHelmut. Podrobny vypis si nemusis davat vystavovat kazdy mesiac. Daj si ho poslat len vtedy, ak ti nebude sediet spotreba. Vo vypise hned uvidis za co mas spoplatnenie navyse.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze predsa linka so specialnou tarifou :) ale aspon fajn, ze to mas uz vysvetlene :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar