Slovak Sport

Otázka

• 0

Slovak Sport vysiela Fortuna Ligu, tak slovákom na Mágiu a Digičku Slovak Sport zrušíme. Oni vysielajú, ale kde a komu. Napíšte mi kdo vám písal, že neplní očakávanie. Jeden dopis slovenského fanúšika športu a nie vaše výmysli.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

@Jaco_JJ je to určite naschvál...Telekom a jeho Magio by mal byť, opäť to zdôrazním mal byť lídrom na trhu. Žiaľ akýkoľvek malý miestny provider ho už predbieha... malý poskytovatelia pochopili to, že kvantita niekedy neznamená lepšie...ale lepšie znamená menej a to čo si trh, teda zákazník želá...
PS: to že sa jedná o akýsi pseudo kinder manažment podliehajúci módny vlnám ma utvrdilo v tom ako je menená a nahradzovaná rastrová štruktúra... k horšiemu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doteraz celú dobu čo bol Slovak sport k dispozícii som tam nič nepozeral, lebo z mojich záujomov tam takmer nič nebolo. Teraz konečne kúpia prenosy z 1 futbalovej ligy a Telekom ich vyradí z rastra!! Je to len neuveriteľná neschopnosť, alebo schválnosť zodpovedných?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Slovaksport napisal na svojom FB, ze to bol jednostranny krok zo strany Telekomu. Skor by som tento krok pomenoval "za všetkym hladaj peniaze". Pytat urcitu sumu penazi mesacne za reprizovu ponuku (Slovaksport2) je proste nehoraznost. Za akciou hladaj reakciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar