Blokovanie hovorov

Otázka

• 0

Zdravím. Chcel som sa spýtať čo mám robiť ak mám z nejakého dovodu zablokované odchádzajúce hovory a nejde mi to odblokovať ani cez menu a ani príkazom. Vždy mi to napíše: Neočakávaná odpoveď od siete.

Ak sa to snažím odblokovať cez USSD príkaz tak mi to napíše: Problém s pripojením alebo neplatný kód MMI.

Čo mám robiť?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Zistiť závadu telefonu alebo SIM karty. Skús vymeniť SIM kartu, alebo použiť  tvoju kartu v druhom telefóne...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Crestron, a neda sa ti ani prijimat hovory? Vtedy by som vyskusala sim v inom telefone. Ci je to kartou alebo telefonom. Ak sa ti ale daju prijimat hovory a neda sa ti volat, skus pozriet, ci nemas v telefone aktivovane CLIR a sluzbu nemas aktivnu na SIM-ke, vtedy sa neda volat. Alebo si skontrolovat, ci mas vsetky faktury zaplatene. Ked ani jedno skus zavolat na 0800 123 456 (z ineho telefonu :-D). Nic ine ma zatial nenapada. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Crestron, ak ti odpoveď od @Lusilienka pomohla, budeme radi, ak ju označíš ako riešenie. Môžeš tak pomôcť iným užívateľom fóra :)

Ďakujeme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, dakujem za odpoved. Prijmat hovory mozem. Zablokovane su len odchadzajuce. CLIR aktivovane nemam a faktury su zaplatene. Zkusim este SIM v inom telefone.  Ak to pomoze, informujem tu o tom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar