SPAM príspevky

Otázka

  • 0

Dobrý deň,

nemohol som si nevšimnúť, že fórum pomaly ale isto zapĺňajú SPAM príspevky a témy, ktoré nemajú nič spoločné s riešením bežných problémov ktoré majú zákazníci Slovak Telekomu. Chcem sa spýtať, či stým niekto v najbližšej dobe bude niečo robiť a či je vhodné aby si niektorí prihlásení takto zbytočne zvyšovali svoj (rating, hodnotenie) ktorí je pravdepodobne závislí iba od počtu príspevkov ( od kvalita, obsahu bohužiaľ nie ).

 

Pre novo prihlásených to môže byť trošku zavádzajúce, nakoľko hodnotenie radca je pomerne jednoduché získať a tým pádom to môže byť nie vždy vhodné ak ide o skutočné riešenie problému.

 

Príklad tém/príspevkov ktoré tu pravdepodobne sú iba koli počtu príspevkov:

Nefunguje mi AppStore: príspevok používateľa ..Viete si predstaviť prácu z bezp. netom? : príspevok používateľa ..

Ukončenie paušálu: opäť príspevok používateľa ..

 

Je to iba príklad jedného z používateľov tohto fóra, no nachádza sa tu naozaj viac, zbytočných a nepodstatných príspevkov, ktoré napríklad neriešia problém dotyčnej osoby ale zvyšujú zbytočne hodnotenie.

 

 

 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

Ahoj @Jaroslav Kardoš,

ďakujeme za názor. Máš pravdu, fórum je miestom, kde si zákazníci navzájom pomáhajú a vymieňajú názory a to je jeho hlavnou úlohou.

 

Čo sa týka spam príspevkov, príspevky sledujeme a v prípade porušenia pravidiel sa snažíme čo najskôr reagovať a riešiť jednotlivé situácie individuálne.

 

A áno, plánujeme isté vylepšenia, zahŕňa to aj update rankov  :) O zmenách určite budeme informovať. Verím, že ich ty aj ostatní užívatelia oceníte.

 

Tvoju aktivitu na fóre si veľmi ceníme a verím, že nám ostaneš naďalej verný :)

 

Pekný deň,

 

Janka

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar