deezer Vianočný darček

Otázka

• 0

Ak sa aktivujem cez kód Vianočný darček - Deezer Plus, po roku ho budem môcť zrušiť? Alebo budem musieť platiť mesačný poplatok? Nikde sa to nepíše a v prípade Telekomu sa pred aktiváciou radšej spýtam.

Dostal som tiež kartu Easy za Euro. Nedá sa z nej však volať. Je tam tiež skrytý nejaký háčik? Napr. nutné prvé dobitie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

skus poslať  SMS s textom „DEEZER VYP“ na 12323

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ivan.agh, ako je uvedene aj na nasej stranke tu (dole po kliknuti na Podmienky): "Po uplynutí jedného roka bude služba GPS navigácia Sygic deaktivovaná a služby ESET Mobile Security alebo Deezer Premium Plus alebo Magio GO Premium budú i naďalej poskytované a spoplatňované podľa aktuálne platného Cenníka služieb."

Ak nebudes chciet sluzbu pouplynuti prvych 12 mesiacov vyuzivat, staci ju deaktivovat.

Co sa tyka Easy Pecka karty, tu sme ti poskytli za zvyhodnenu cenu 1€ a mas na nej 9€ kredit...nie je tam ziadny hacik, staci ju zaregistrovat a bude plne funkcna. :) Zaregistrovat si ju mozes aj na tejto linke

Prijemne peckovanie a deezrovanie ti prajem. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vďaka za odpoveď.  Fórum ja fajn.

Ale ten prístup Telekomu. Je tam síce napísané, že po uplynutí roka bude štandardne spoplatnená služba, ale tu človek nikdy nevie, či nesúhlasí rovno aj s viazanosťou. Bohužiaľ. 

A registrovať SIM kartu? To je novinka. Zadávať svoje údaje, občiansky preukaz a rodné číslo. Napriek tomu, že všetky moje údaje už majú, nakoľko som si predlžoval viazanosť :-). Ale OK, beriem to ako moju ochranu.

Len to mohli na dokumentoch ku tej karte spomenúť, a nie napísať, že "Od tejto chvíle si môžeš užívať naplno slobodu".

Snáď toto fórum pomôže rozhýbať ten zamrznutý kolos.

Veľa návštevníkov prajem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

som rad, ze sa ti forum paci :) Deezer je bezplatny darcek na 12 mesiacov - ziadna viazanost tu nie je ;)

SIM kartu EASY, ktoru si si kupil mozes darovat ako darcek niekomu blizkemu - preto ju treba registrovat, az ked ju chce niekto zacat vyuzivat.

Dakujeme za priania a verim, ze budes nasim castym navstevnikom. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

už som to nechcel ďalej rozpitvavať, ale dnes som ostal zasa zarazený.

Zaregistroval som Easy, cez net. Keď už sa to musí. Následne telefonát na overenie mojej osoby. Už po niekoľký krát. Bolo mi povedané, že poštou príde aktivačný kód. Dnes dorazil. A som zarazený. Zase treba volať na linku, kde ho zrejme aktivujem. Keby som bol za toto všetko platený, tak OK, ale toto je buzerácia zákazníka.

A čo sa týka Deezeru. Tak som si ho teda vybral ako Vianočný darček. Dnes došli papiere- zmluva, že si ho objednávam. Opäť ani slovko o tom, že po roku ho môžem zrušiť. (odmietam čítať trinásť strán podmienok malými písmenami) Hlavne že na prvej strane je to hlavné, pokuta 100Eur za nedodržanie zmluvy. Tak to už fakt odmietam podpísať. Si robia srandu z ľudí???? 

Čiže ešte som ani nezačal a opäť sa potvrdili moje staré skúsenosti s TC. Dúfam, že si toto prečíta aj niekto zo zákazníckej spokojnosti, aby mohli začať zlepšovať zameranie sa na zákazníka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ivan.agh 

Ďakujeme za príspevok. Čítajú si ho aj pracovníci Zákazníckej skúsenosti, pracujeme s každým príspevkom, ktorý sa na fóre objaví. V prípade, že si si službu Deezer objednal ako darček k fixnej službe, podmienky bezplatného využívania sa nachádzajú na prvej strane Cenového výmeru, v bode "e". Ak to bolo objednanie k mobilnej službe, podmienky sa nachádzajú na prvej strane Dodatku (konkrétny bod ti neviem povedať, nakoľko je to závislé od toho, aké akciové ponuky si využil). Rovnako, podmienky služby Deezer sú viditeľné aj pri využití darčekového Kupónu priamo na webe  http://www.telekom.sk/osobne/darcek/overeniekodu.

Čo sa týka registrácie Easy karty:  Ďakujeme za feedback. Proces registrácie je nastavený tak, aby v prvom rade bola zachovaná bezpečnosť a ochrana osobných údajov. V prípade záujmu je možné urýchliť registráciu návštevou predajne, kde k identifikácii zákazníka príde okamžite.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ivan.agh, ako je uvedene aj na nasej stranke tu (dole po kliknuti na Podmienky): "Po uplynutí jedného roka bude služba GPS navigácia Sygic deaktivovaná a služby ESET Mobile Security alebo Deezer Premium Plus alebo Magio GO Premium budú i naďalej poskytované a spoplatňované podľa aktuálne platného Cenníka služieb."

Ak nebudes chciet sluzbu pouplynuti prvych 12 mesiacov vyuzivat, staci ju deaktivovat.

Co sa tyka Easy Pecka karty, tu sme ti poskytli za zvyhodnenu cenu 1€ a mas na nej 9€ kredit...nie je tam ziadny hacik, staci ju zaregistrovat a bude plne funkcna. :) Zaregistrovat si ju mozes aj na tejto linke

Prijemne peckovanie a deezrovanie ti prajem. :)

Dobrý deň ,

a aj viete poradiť ako je možné túto deaktiváciu vykonať?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem,nejak intuitivne som to skusila a ano,tak sa to da deaktivovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar