Pomala rychlost LTE internetu

Otázka

• 0

Dobry vecer ,aktivoval som si Balicek Surf 1000,mam 4g sim,telefon ktory podporuje 4g, byvam v obci kde je 4g podla mapy pokrytia 73Mb/s  ) a aj tak mam pomaly mobilny internet.Nevie niekto ci to telekom blokuje alebo musim zmenit nastavenie v mobile aby mi siel rychlejsie?Mam Lumiu 735.Za odpoved Dakujem.wp_ss_20150911_0001.pngwp_ss_20150905_0004.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Mne este napadlo, ci si uz neprecerpal data v plnej rychlosti. Resp. takuto rychlost si mal hned od aktivacie Surf1000?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa priloženého screenshotu, jedna z príčin môže byť aj slabší signál ( dva stupne z piatich ). Ďalšia prekážka môže byť aj vybraná lokalita ( miesto serveru ) v aplikácii speedtest.net.

Testoval si pripojenie aj v iných lokalitách s lepším signálom/pokrytím?

Zmenil si aj testovací server?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zmenil som aj Testovaci server a testoval som aj v Meste ktore ma 4G a vysledok je rovnaky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ak je to tak, je tu ešte možnosť, že nemáš 4G SIM.

Príde mi to tak, že ti dali iba 3G, nakoľko rýchlosť by sedela.

Navštív predajnu ST a požiadaj ich o vydanie novej ( uveď samozrejme tento problém ).

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Praveze mam najnovsiu 4G/LTE sim ktora je multi vylamovacia.Skor mi pride ze Telekom umelo blokuje rychlosti pre ludi co maju Easy pecku a nemaju pausal pretoze aj ked som mal plny signal tak rychlost sa nezmenila a ked som skusil merac od microsoftu tak tam chvilu bolo skoro 40Mb/s a chcelo tahat na vacsiu rychlost ale ako keby nejaky automat to znizil za 3 sekundy na 12 Mb/s a tak to uz potom ostalo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar