MAGIO SAT

Otázka

• 0

Kedže som fanúšik futbalu a  predovšetkým premier league,aktivoval som si Magio sat,kde v zakladnom balíku bol aj DIGISPORT 1 kde futbal sledujem.Asi pred tromi týždňami mi volal pán z infolinky Magia/meno si už nepametám/a povedal mi kedže máme v paneláku namontovanú optiku,satelit sa mi bude vypínať a musím si dať zapojiť magio cez optikuPodla neakeho zákona o skvalitnení.služieb.........atd.Ide o to že na optike DIGISPORT 1 už je len v rozšírenom balíku a nie som ochotný zase platit skoro 20Eur za tv.Bol som sa pýtať na predajni Telekomu a tam o ničom takomto nevedia.Sused má tiež sat a tiež o ničom nevie.Chcel som sa dovolat aj na infolinku ale po 10minutách držania telefónu som to vzdal.Má niekto informáciu o niečom takomto niečom? Ď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj, keď máš Digisport na Magio Sat, tak musíš buď mať základný balík plus HD balík, za 13 € cca alebo L variant za 15€, na optike máš k základnému balíku HD balík, kde máš všetky športové stanice, dokopy za 14,50€, to znamená, že keď máš možnosť optiky neváhal by som ani sekundu, ale keď chceš i naďalej využívať satelit a si s ním spokojný a máš ho namontovaný u seba doma, nikto ti nemôže povedať, že sa ruší, to je absolútny blud. Keď teda nemáš inak pripojený satelit, ale aj tak sa mi to nezdá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve že Digisport mám v základnom balíku M za 10E +1.50 za box.O peniaze až tak nejde,ide o to že silou mocou ma presviečal,že ma tak či tak vypnú /podla neakeho zákona o skvalitnení signálu alebočo..........,keď mám optiku a tam by som to mal už len k balíku L,lebo to budú v balíku M rušiť.Práve včera mi prišla už aj zmluva,na predajni som ju ztornoval lebo ani oni o ničom nevedia.Hneď potom mi volal zasa ten pán a presviečal ma o vypnutí .Obratom som volal na to číslo bolo to číslo info MAGIO, tak neviem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ono je zase pravda, že neviem aké síce máš podmienky ale Digisport je v balíku L a keď máš nejaké iné podmienky, tak je možné, že ti ho presunú do L aj na satelite. Tomu pánovi už viac nezdvihni telefón, taký zákon neexistuje, a keď v telekome o tom nič nevedia, tak si proste vychutnavaj Digisport a kašli na to, nikto ťa nemôže do ničoho nútiť, keď nemusíš podpisovať predĺženie zmluvy alebo novú zmluvu oficiálne (nie takto pofiderne)  tak to nechaj tak, pretože Digisport môže prísť o PL... Ostaň tak ako si, keď nechceš, nenechaj sa vydierať telekomom... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz