Nove stanice

Otázka

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Hmm zaujimava sprava dna.Co ked tu sa odpovede na tvoju dobre polozenu otazku ci budu v iptv asi tazko dockame.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

@Stano76 @filipcanda ničoho sa nedočkáme... ale za všetko si budeme musieť priplatiť. Pán Bóna, ja si za službu:"magio archív" platím, tak prečo si mám priplácať aj za niečo navyše v tomto archíve...viac tu: http://www.zive.sk/clanok/107875/magio-pridava-do-videopozicovne-vlastny-obsah-markizy-za-poplatok#úplne meníte podmienky za akých sme podpísali zriadenie služby....

ak prímate rozhodnutia tak prosím s čistou hlavou, nie po podnikovom večierku... lebo takto začínam uvažovať o Vašom .....................................

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chyba, Telekom testuje nie len spomínané stanice ale i Prima Love, Prima Zoom, a ešte i viac... Pozri si stránku flysat a tam 1W pozíciu a tieto stanice boli pridané na TP Telekomu v posledných 2 dňoch. Žeby Telekom chystal prísun a to veľký CZ staníc?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak co sa tyka tychto cz stanic na to asi budeme vsetci zvedavi co to ma od telekomu znamenat tieto testy.Ako vzdy si budeme musiet pockat az do sameho spustenia teda ak k nejakemu pride lebo tu na fore sa nic od adminou nedozvieme.Vobec neinformuju o novinkach.A ked nieco pustia ako naposledy SUNDANCE tak sa s tym chvalia tyzden v kuse.Nuz ale keby rozsirili cz balik prijemne by prekvapili zakaznikou magio tv.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne, Prima Love, Prima Zoom, Smichov, Telka, Fanda, CT D, CT Art, to by bolo ok:smileywink:

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Budú poskytovať lame 8 či koľko tv staníc, na ich kapacite ale do vlastnej siete ich nezaradia, lebo nemaju kapacitu, to sa divim, ze ci nie som uz ja sprosty alebo kto vlastne.....

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veru u nas v magio sa tychto cz stanic nedockame.To je uz iste ze su to testy pre novu cesku digi tv.Škoda.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pekný prístup k vlastnym zakazníkom.Prenajímat svoju kapacitu iným operátorom a na zákazníkov,ktorí Vás platia kašlat!!!Určite by ste pri troche snahy dokázali ponúknut viac cz staníc,ale hlas ludu je  Vám ukradnutý!Skončí mi viazanost a po 7 rokoch  s Vašou iptv končím.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Zaujímalo by ma, ako je to vlastne s tými právami. Nemôžu údajne vysielať české stanice, pretože nenakupujú práve pre slovenský trh. A čo tie maďarské? Tie nakupujú práva pre slovenský trh, alebo aj tie sú šírené nelegálne?
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.