ADB VV3212

Otázka

• 0

Dobrý deň,  chcel by som sa informovať o možnosti zrýchliť odozvu (ping) a upload pri tomto routeri (ADB VV3212) pri predchodzajúcom routeri (zyxel neviem presnu značku ) nebol žiadny problem aj keď sme na sieti pripojený 3-4 uživatelia + TV (3 PC + 2 mobily/tablety ) , po prípade či sa dá bez problémov vymeniť za iný . 

Aj keď to v speedteste ukazuje ping 35(príloha) v skutočnosti to najnižšie bolo 45 a skáče to ak sa na sieť pripoja 2 uživatelia ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@Maarti ping aj keby Ti skakal z 35 na 45 tak to TI skoro nic neurobi, teda nic co by si mohol realne pocitit. Keby Ti to vyskakovalo nad 100 a viac, uz by bol problem. Ping sa neda zmenit na zariadeni ziadnym nastavenim.

Skus zavolat na 0800 123 777 co je technicka podpora a poradit sa. Riesit to nejakou formou poruchy na linke aby sa to presetrilo alebo pripadne ak mas moznost, tak odskusat iny router, ci bude ping rovnaky.

Je mozne, ze to moze byt aj v routri, ked sa to stava pri pripojeni dvoch a viac uzivatelov naraz. Tam potom treba overit spravanie na vsetkych pripojenych zariadeniach 

Ak mas router kupeny, da sa reklamovat urcite. Urcite kontaktuj technicku podporu nech Ti to preveria 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland No šak práve keby to skákalo z 35 na 45 tak to mi je šum a fuk , ale ono to občas vyskočí až na 1000+ ... Router mam vypožičaný a ďakujem za radu určite vyskúšam :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland tak vyskúšal som router u kamaráta ktorý ma tiež približne taký istý odber a taký istý internet ale silnejší router, tak z toho vyplinulo ze musim vymenit router za silnejsí alebo kupit zosilovač avšak, ak by som kúpil napríklad TP-link router v hocijakom obchode zrejme by nešlo úplne nahradit vypožičaný router od Telekomu ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Maarti toto by som si dal preverit cez chat alebo infolinku, ale za vyskusanie nic nedas 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland tak vyriešil som to tam že som kúpil nový router TP-Link a zlepšil sa ping približne na výsledky zo speedtestu a zlepšil sa aj download trošku ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar