magenta

Otázka

• 0

Dobry den,

mozem vediet na co je dobra magenta ked uz takmer 3 roky prenesene cislo do telekomu neviete dat ako hlavu rodiny iba preto ze ma predvolbu 0907???  To je snad zly vtip? To aj platby za sluzby chodia inemu operatorovi podla predvolby????

Peter

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj.Tuto otazku by som asi riesil v inom oddeleni ako televizia magio kabel.Skus napisat otazku do ...volania...a tam su vlakna ohladom tvojho problemu.Tu sa skor riesi tv magio a problem ci otazky co sa tv stanic tyka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Peter Chrenko pokial viem, do magenty je mozne ist, pokial mate neviazane telefonne cislo, resp v blizkej dobe Vam konci viazanost, nemyslim si ze problem je v predvolbe, to by potom nemal zmysel prenos cisla, skuste sa informovat o podmienkach, konkretne pre Vas pripad, bud cez zakaznicku linku 0800 123 456 alebo cez online chat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den SuziViazanost na tom cisle skoncila niekedy okolo juna.  A v telekome mi povedali ze je problem s predvolbou. A ked si chcem predlzit viazanost v magente pre toto cislo tak mi napise toto: Zadané číslo nie je v sieti ST alebo nie je s ním možné zrealizovať predĺženie/zmenu služby. :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Peter Chrenko  mam znamych, ktori si prenasali cislo priamo do magenty a nemali s tym vobec problem, skus napisat tu na stranke priamo na online chat pre viac info :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar