Vypinanie prichadzajucich hovorov od Telekomu

Otázka

• 0

Dobry den, od zaciatku roku mam problem s prichadzajucimi hovormi, resp. sa mi neda dovolat. Po zazvoneni sa hovor zrusi a mne sa zobrazi ako zmeskany hovor. Reklamovala som to u Telekomu niekolko x, raz bol problem v sieti, potom v mojom zariadeni :-D nakoniec mam od vas nove zariadenie s novou kartou a problem pretrvava. Dnes mi vraj opat restartovali siet, ale prichadzajuce hovory fungovali asi hodinu. Zajtra budem na technicku podporu volat opat, a potom opat a opat... Trochu som zistovala a nie som jedina, kto ma tento problem. Bolo by fajn, ak by sem napisali aj iny zakaznici s rovnakym problemom. PS: 4G mam uz vypnutu stale, aj tak to je nic platne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0
Nemas nejaku aplikaciu nainstalovanu ktora ti blokuje hovory z vybranych telefonnych cisiel napr Truecaller, CIA, blacklist alebo nieco podobne ? Verejnynm tajomstvom je ze Circuit Switched FallBack (CSFB) nefunguje prave korektne vzdy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rovnako sa správa telefón na ktorom bolo aktivované presmerovanie so skráteným časom vyzváňania ( čas sa môže zadať v rozsahu 5 - 30 sekúnd) . 

Presmerovanie všetkých hovorov sa deaktivuje priamo v nastavení telefónu alebo príkazom  # # 002 # - odošleš ako hovor  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar