Slovaksport

Otázka

• 0

Je normalne ked som si bral Magio TV a bral som sportovy balik kde bol aj Slovaksport 1 2  ze mi ho presunuli ? 

chapem ze 2ka je zrusena ale preco ste 1ku posunuli do XL baliku ? 

JA som Magio kupoval  ked bol Slovaksport este v sportovom baliku 

Preco ste ho nepresunuli len pre novych zakaznikov ??? 

priklad : Ked joj plus skonci tak jojku nam tiez presuniete do ineho baliku lebo si budu pytat viac za vysielacie prava ??? 

Akym inym sportovym kanalom to chcete kompenzovat ? 

Ja si nieco zaplatim a vy mi to po pol roku presuniete  a panko v Tcome mi povie nech si priplatim 6E za HD sportovy balik ... 

Aj s vasim Magiom ..

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

16 odpovedí na túto otázku

• 0

To si nemyslim kedze kupili prava na SVK ligu vo futbale . 

tak minimalne rok fungovat budu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie, oni dostavaju z Telekom podpory portugalsku, rusku a slovensku ligu, minimalne jednotka bude vysielat,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tak uvidíme 1. septembra, potom sa tu stretneme, možno sa nám k tomu vyjadri niektorí z adminov?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz prisla sprava do stb, ze od 1.9. SS1 konci. Vazeni, v Telekome, nezda sa vam, ze uz to trochu prehanate? Od zaciatku roka mi zmizli 4 Filmboxy, Discovery Showcase HD, SS2 a teraz SS1. Nahradili ste ich stanicami ako megamax, nick jr. tuki, mezzo. Je to podla vas normalne? Ked skoncite s retransmisiou filmovych dokumentarneho a sportovych stanic, je logicke, ze zaradite 3 detske stanice, ktore su mi na nic a uzasny golf channel? Tie stanice, pre ktore som si objednaval XL balicek postupne miznu a nahradzate ich mne nic nehovoriacim odpadom. Naozaj budem dost zvazovat, ci pri takomto pristupe k postupnemu ruseniu stanic vo vasej ponuke, zostanem aj dalej vasim zakaznikom...

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no mne je jasne ze tam na 90%  neostanem .. uz len kvoli tomu presuvaniu kanalov .. nieco si zaplatim tak to chcem mat  a oni to daju do ineho balicku  a nicim nenahradia  (sportovy kanal )  M balik 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ste kurwa normálny??? To snáď nie je pravda, teraz keď kúpia Fortuna ligu... Choďte už do p.... !!! Som zvedavý čím ho nahradíte, asi ďalšou **piip**...nou. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To vážne plánujete vyradiť slovaksport.tv? Teraz keď získali aj našu ligu a ponúkajú kvalitné americké automobilové preteky chcete vyradiť tuto stanicu. Taktiež ste prišli o 2 súťaže na Digi športoch a mate tam dosť veľa repríz. Idete dole vodou ani španielsky futbal ste nezískali a nemáte záujem o rozšírenie o ČT v HD. Zmenili ste XL balík kde namiestoFilmboxov ponúkate odpadový dokumentárny kanál. Takto nových zákazníkov neziskate

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

celkovo sa mi nie že zdá, ale som o tom presvedčený že vedenie Telekomu a hlavne zodpovedný to robia úmyselne. Tie stanice o ktoré je záujem rušia, a nové čo zaradia do rastra tak sú vyložene šity ktoré sa nedajú ani pozerať... Od januára sa to tu zmenilo asi 12x.... ale k horšiemu. Ja som si zvykol že v štátnej správe sú ľudia na riadiacich funkciách dosadzovaný podľa straníckeho trička (tiež to stojí za deravý groš), ale vo firme ktorá má zarábať na seba tak robí všetko preto aby sme od nej ušli.... bože, bože, čo sme komu urobili?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hgt65....ano je to hrozne co v tv magio stvaraju od zaciatku tohto roka.Ale ine necitame len ako starostlivo monitoruju o ktore stanice je zaujem a podla toho uoravuju ponuku.Toto je strasne zavadzanie zakaznika kebo nas su tisice co to vidime ze to tak vobec neni.A budu si pisat svoje.MONITORUJEME,KAPACITA,ZAUJEM ZAKAZNIKOU,ROKUJEME,a najradsej pisu neplanujeme jej zaradenie alebo do buducnosti uvazujeme zaradenie.Tak ako buducnost NGW alebo najnovsie JOJ CINEMA.Takze buducnost u telekomu hmmm to uz tu polovica z nas nemusi bit taka je buducnost telekomu,asi tak by som to nejako vtipne pojal;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked su neni schopny nahradzat vyradene kanaly adekvatnymi s tyma,co vyraduju,tak nech platime menej,nech to zohladnia na cene.Alebo im jednoducho neplatme a uvidime ako sa zachovaju.Stanice ubudaju ale ceny su rovnake.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Z celým telekomom to ide dole vodou... Digisporty s tými ani nehovorím, prišli o dve ligy, nepridali nič normálne. Na Laligu kašľu. Programy nie že by pridávali, len uberajú...

No skončí viazanosť a zmením operátora. 

Joj Cineme ... nič, Novasport 2 ... nič. Ale maďarské **piip**....y to hej....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom si neváži zákazníkov,už tým že nedokáže ani odpovedať na ich pripomienky prosby a o programoch.....? Zaujíma ma načo vôbec založili toto fórum,aby sme si my zákazníci medzi sebou písali,akí sme nespokojní?No keď Vám končí viazanosť na nejaký program ,to Vás začnú bombardovať telefonátmi a sľubujú...sľubujú.A vtedy sa  netreba dať prehovoriť a skúsiť  operátora ,ktorý si zákazníka váži a tak budem uvažovať aj ja

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Fundovaná odpoveď na FB Telekom SK

odpoved.png

Takže vážení páni manažéri z Bajkalskej, myslel som, že spustením tohto fóra nastane v Telekome nejaká "nová kultúra" v informovaní zákazníkov. Ale asi som sa mýlil. Toto fórum má názov "Telekom fórum", nie fórum sklerotikov. Digisport 5 bol predsa v ponuke aj minulý rok počas zápasov Ligy Majstrov, po jej skončení bol v tejto sezóne opäť zaradený. A hľa, nájde sa u vás "adminko Ľuboš", ktorý víťazoslávne hlása, že náhrada za Slovak Sport 1 a 2 je zaradenie Digisportu 5, ktorý vysiela 4 zápasy za mesiac. Volám na infolinku, či sa reku mení v Magio Sate aspoň cena za HD balík rodinný, ktorý pri 6 mesačnej viazanosti a svojej obsahovej podvíživenosti po vyradení Slovak Sport 1 HD a tam odpoveď, že nie, veď sme zaradili CT2 HD, argument že na tento program nemusím mať predplatený HD balík, lebo je v základe, znie odpoveď, "ÁNO ROZUMIEM". Takže skutočne si myslím, že pokiaľ to pôjde takto ďalej, ďalšiu zmluvu už s Vami neuzavriem. Pretože po redukčnej diéte Digisportov to už akosi ani nebude mať význam, a to nechcem maľovať čerta na stenu ako na budúci rok dopadnú práva na Premier League. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

inak som cakal ze mi tu nejaky admin odpovie uz na prvu otazku ale ono nic.. este som sa tu zaregistroval , stranku dal do zaloziek .. akurat co mi chodia slahnute maily o hodnosti nejakej .. 

No nic tu asi nevybojujem  ani sa nedozviem tak to vyzera . 

zaradenie Digisport 5 namiesto slovak sportu ... to ma pobavilo .. ten kanal som nemal ani pusteny este  :) 

by ma zaujimalo ze z akeho prieskumu zistili ze to bude adekvatna nahrada

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
súhlasím, Digisport 5 nie je adekvátna náhrada za Slovak sport 1, 2. Ja osobne pozerám iba motoristické športy, a to mi DG 5 nedá.... ako mi telekom zabezpečí Indy cart **piip**, plochú dráhu.... Začínam pochybovať o manažmente telekomu... toto mne urobiť vo firme že manažment nasrdí čo i len 20% zákazníkov tak by som robil riadne vetri.... Už som to tu nie raz písal, som za menej ale kvalitu. Neviem načo je tu kopec staníc ako ariang či ako sa to píše, KBS Word, Golf chanel, Duck TV Sundance...
PS: prajem vedeniu telekomu nie pevné zdravie, ale zdravý rozum,,,,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar